Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@nickzgeneratora:Jest taki polski film pt. Wielki Szu, ktory zostal zremasterowany do full hd 16:9 i ostatnio jak go ogladalem na duzym telewizorze w tv, to jest scena, w ktorej chlop przychodzi do chlopa i siada w stresie tlumaczac sie. Ludzie od charakteryzacji wylali mu wode na czolo, zeby wygladalo jakby byl spocony z wystraszenia. W oryginale pewnie tego w ogole nie widac, ale w nowej wersji jest to komiczne.
@NielegalneKretowisko: dawno temu oglądałem Zagubionych w tv. Potem parę lat później dobrałem się do wersji 1080p. I nagle wszystko zaczęło byc widoczne

Oddychające trupy, wymazane linki stanowiące zabezpieczenia dla aktorów (inna sprawa, że aktorzy tak bardzo "trzymali niewidzialne coś", że i bez tego mnie to drażniło), albo siateczka pod sztuczna brodą. No i ten statek w tle, gdy byli na tratwie na środku oceanu niby sami ( ͡° ͜ʖ
@nickzgeneratora: mój wypatrzony osobiście number one to pewien polski serial (oglądany zwyczajowo przez panie u mnie w domu, więc wybaczcie :) ), w którym bohaterka po ciężkim wypadku samochodowym, z ledwością odratowana i z prognozą, że być może nigdy nie będzie już chodzić, w końcu po długim leczeniu wstaje z łóżka, dzięki ogromnemu samozaparciu zaczyna z mozołem chodzić, oczywiście baaardzo powoli, o kulach, z zaciśniętymi z wysiłku ustami, odprowadzana kamerą dochodzi