Wpis z mikrobloga

orientuje się ktoś co się teraz kupuje koleżankom w ciąży, jakieś trendy? ( ͡° ͜ʖ ͡°) widzę się niedługo z koleżanką, dawno się nie widziałyśmy to chciałam przybyć z jakimś drobiazgiem, a że ona akurat w ciąży.. ʕʔ

najlepiej coś luźno związanego w ciążą, coś dla niej a nie dla dziecka. chyba, że odpuścić temat ciąży i kupić coś po prostu dla niej?

#ciaza #prezent #rozowepaski #kiciochpyta
  • 21
@crucian: A tak serio bo widzę ze masa troli wylazla, kocyk lub skarpetki w neutralnym kolorze jeśli nie znasz płci :) w tk MAX często masz zestawy kocyk plus tulis. A jak chcesz jeszcze skromniej to po prostu coś słodkiego
@crucian: Ze swojej perspektywy powiem, że coś nie-ciążowego byłoby przynajmniej dla mnie najlepszą opcją. Kosmetyki ryzykowne, mi skóra trochę wariowała i musiałam część odstawić. Prawdopodobnie coś na rozstępy już ma, zresztą po co o nich przypominać :D Książka ok, raczej nie o ciąży, bo chcąc nie chcąc, jest się otoczonym tym tematem.
Imho nie musisz nic dla bobo przynosić. Gdybyś jednak chciała, to fajna opcja to taki kocyk-plachta do zdjęć,gdzie się