Wpis z mikrobloga

Zdradzę Wam sekret moi drodzy na darmową dostawę zakupów spożywczych (ba! czasami nawet małe AGD) do domu xDD a więc po kolei.
Jakoś tydzień temu z nudów założyłem sobie fake konto laski 7/10 na tinder - blondynka, drobna, ale fajne cycki (co było widać na zdjęciach), lubi grac na playstation, gotować, no ogolnie normik, ale w opisie wrzuciłem też, że szukam kogoś do wspólnego przytulania i oglądania filmów podczas lockdownu WINK WINK.
Oczywiście po 15 minutak 99+ par na liczniku i wybieram sobie jakiś kukoldów do popisania. Odrazu padały propozycje seksu, ale niektórzy sie wstrzymywali i pytali normlalnie, żeby się spotkać na ten film to mówię, że nie mogę teraz, bo jestem na kwarantannie. No i jeden kuk się pyta czy mi zrobić zakupy xDDDD to mówię mu, że pewnie, ale się źle czuje więc zapłaci i odbierze je mój współlokator (czyli ja xDDD) bo on na samoizolacji a ja leże w łóżku. Wysłałem kukowi liste zakupów, na początek tylko pare rzeczy, jakieś bułki, serek wiejski itd. Przywiózł, powiedziałem dzięki, dałem kase i elo xDD Za 15 min pisze do mnie na tindere, że jak bede czegoś potrzebowała to mam dawać znac xD gładko poszło.
Za 2 dni kolejny kuk i taki sam motyw, ale teraz kuwa większa lista zakupów xD trzeba zbadać granice xDD więc tak, na start 8 browarów w pucholcach, winko don simon duże to w kartonie z biedry, 4-pak pepsi litrowych, 3kg ziemniaków xDDD, dużo papieru toaletowego i jeszcze jakieś jogurty i inne pierdoły. Oczywiście odbierze współlokator xDDD dzwoni domofon, otwieram drzwi i słysze jak kuk się #!$%@? po schodach na 3 piętro w kamienicy i jak dyszy (bo to był troche grubas) obładowany tym wszystkim, otwieram drzwi szerzej i mówie, dzięki, Martyna jest Ci mega wdzięczna, dałem odliczoną gotówke i elo xD
Mijają kolejne 3 dni i trafil się on, THE KUKEST KUK, widać, że przegryw, stulej i wykopek w jednym, mówił, że mi załatwi COKOLWIEK, a ja oczywiście obiecałem, że po kwarantannie oglądamy razem wszystkie części LOTR i SW, kuk się prawie zesrał ze szczęścia xDDD na liście było: 24 browary, 4 x 0,5 wódy, 8 słoików (gołąbki, flaczki, pulpety), duży słoik ogórków kisoznych, 3 opakowania frytek mrożonych, 3 piersi z kurczaka do zamrożenia, 2 zgrzewki wody (gaz i niegaz), duży żel do prania, żel do WC, szczotka do kibla xDDD, 10 x 400g mokrej karmy dla psa, opiekacz / toster. Serio aż chciałem, żeby on sie zczaił, że to bait bo aż mi go żal było xDD ale KUK był w nim zbyt silny. Wnosił to wszystko na 4 razy a sam chyba ważył z 55kg przy 170 cm wzrostu xD Zakupy ponownie odebrał wspólokator miałem tylko nominały 50 i 100 zł i kuk mi naewt podarował 11 zł bo nie miał jak wydac xD
Jak będzie zaintereowanie to wam wyśle rozmowy z tymi kukami bo to naprawde jest patologia, że oni tak się dają xDD
#tinder
  • 25