Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem skąd te pretensje do papa smerfika. Jakbym sam był bezdomny, uzależniony od alkoholu(nie wpuszcza do noclegowni) i w zimę trzeba spać na mrozie, musiał całe dnie żebrać na fajki i alko, a potem wegetować, to taki ciepły pokój od papa smerfika, gdzie tylko leże, mam alko, mam p-------y, jedzenie(nie takie śmieciowe co na pustostanach), kumpli, jakąś tam małą kasę, to by było dla mnie wybawienie. Oczywiście, że papa smerfik mógłby im więcej dawać i moralnie było by to lepsze, ale gdyby nie on, to dalej by spali w zimę w ruinach i zebrali o p-------y. Jakbym był takim bezdomnym to bym miał wywalone ile osób mnie ogląda i czy się smieja, byle by mieć łatwiej jak mialem.
#papasmerfik #patostreamy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PoteznyTomaszek: Mnie wkurza jak wszyscy piszą, ze im za mało daje. Nie wiem dokładnie jaka to jest stawka ale latem dostawali po dyszce a teraz po stówie w ciepłym mieszkaniu. To prawda, że Smerf sporo zarabia i to w oczy kłuje, nawet tych meneli, ale jak np. telewizja wpada to nie będzie się mówiło, ze to źli menele ale że to on jest wyzyskiwaczem i złym człowiekiem. Wynajęte mieszkanie, drą
  • Odpowiedz