Wpis z mikrobloga

Panowie, króciutko. Dziś prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej ogłosił, on oświadczył, że na mocy porozumienia związku z rządem Rzeczypospolitej Polskiej, z rządem naszym, z gabinetem pana premiera Mateusza Morawieckiego, w przeciągu pięciu lat na konta klubów z ekstraklasy oraz jej zaplecza wpłynie 750 milionów złotych. Kiedyś panowie był taki teleturniej, "Miliard w rozumie". To są kolosalne pieniądze. I ja już teraz gratuluję panu prezesowi Kuleszy i premierowi przedsięwzięcia, które postawi na nogi polską piłkę ligową. Panowie, to jest jak defibrylator. To jest jak kroplówka, która zasili budżety klubów w tym trudnym, pandemicznyn czasie. My dzięki temu będziemy mogli wybudować boiska treningowe. My będziemy mogli podnieść jakość szkolenia. (Zapowietrza się) Panowie, jak ja od razu słyszę malkontentów, że pieniądze pójdą na starych Słowaków... A KOGO BYŚCIE CHCIELI?! EKWADORCZYKÓW?! (macha zamaszyście rękoma, przez przypadek trącając Smokowskiego, po czym w ramach przeprosin chwyta go za dłoń) Co mówisz Michał (uśmiecha się szelmowsko)? Że na czacie piszą, że Tajów? Napisz im, że pomylili odwagę z odważnikiem. Tyle ode mnie.

#mecz #kanalbekowy
Pobierz
źródło: comment_1642172004aFmAlH6xPWclPxQiXFpuYJ.jpg
  • 2
@aut91 "Co mówisz Michał (uśmiecha się szelmowsko)? Że na czacie piszą, że Tajów? Napisz im, że pomylili odwagę z odważnikiem. Tyle ode mnie."

Co tak mało plusików? Przecież ta końcówka to złoto ( ͡ ͜ʖ ͡)