Wpis z mikrobloga

Cześć ludziska!

Mam dla was KONKURS, do wygrania klucz Steam gry Medieval Dynasty.
Jednocześnie anons (bynajmniej erotyczny), bo znajomi szukają pracowników do swojego studia indie.
Chętnych zapraszam na ich FB https://www.facebook.com/rendercubestudio [można powoływać się na loczyna z wykopu ;)]
Lista pozycji dla tych którym się nie chce wchodzić na FB:
- 3D Artist
- Animator 3D
- Porting Programmer
- Multiplayer Programmer
- AI Programmer

Warunki wzięcia udziału w konkursie:
napiszcie w komentarzu jaki setting chętnie byście zobaczyli w grze tego typu (survival builder?)
oraz oczywiście dajcie plusika dla zasięgu :P

Przy okazji polecam śledzenie mojego autorskiego tagu --> #vfxnews
Może ostatnio trochę martwy, ale będę starał się wracać z czymś wartościowym ;)

#vfxnews #gamedev #gameart #unreal #grafika3d #grafikakomputerowa #grafika #lodz #medievaldynasty
loczyn - Cześć ludziska!

Mam dla was KONKURS, do wygrania klucz Steam gry Medieval...
  • 20
@loczyn: Najczęściej wybór pada na średniowiecze, fantasy, następnie nowoczesność, a starożytność wydaje mi się być trochę niedoceniana. Chętnie bym spróbował swych sił w dolinie Eufratu ʕʔ
@loczyn:W konwencji snu, "budzisz" się w śnie, w okolicy stoi zrujnowana chatka i eksplorując surrealistyczne otoczenie starasz się ją odbudować i zapewnić sobie schronienie. Co jakiś czas, zmienia się tematyka snu w koszmar i lepiej żebyś miał wtedy jakieś schronienie i coś do obrony.
@Gorion103: $ to jedno, druga sprawa jest bardziej przyziemna... tak po prostu wyszło, przypadek :D

Załapałem się do "branży" do studia które robi VFX i tak zostało.
Gdyby moja pierwsza praca w branży to był Gamedev to pewnie nadal bym w nim siedział :D
@loczyn Nieźle, nawet miałem przez chwilę chętkę by się zakręcić przy tym studio swego czasu, ale raz że chyba profilem zawodowym nieco odstaję, a dwa, że w game devie mimo wszystko gorzej płacą :(
@loczyn: Ja już dawno pomyślałem sobie że chętnie bym sobie pograł w survival buildera, który dzieje się w kilmacie na północ od Sahary. Surowce oraz itemy zbierasz w oazach, grobowcach, piramidach, a głównym wyzwaniem jest dostosować otoczenie tak żeby przeżyć gorące dni, lodowate noce i ograniczoną ilość wody. No i oczywiście dzikie zwierzęta i nieprzyjaźni tubylcy. Historyczny setting coś w okolicach budowy kanału sueskiego, może trochę wcześniej. No i oczywiście klimat