Wpis z mikrobloga

@kot_z_wolnego_wybiegu: Podstawą Wolnego Rynku jest dotrzymywanie obustronnych umów.
Żeby ich dotrzymywać, musi istnieć instytucja, która pilnuje wywiązania się z umowy i karze gdy nie wywiązano się z umowy.
Język umowy musi być zrozumiały, w jakimś stopniu standaryzowany, żeby obie strony jak i instytucja pilnująca mogła ustalać czy umowa została złamana i czy w ogóle ma sens, więc czy w ogóle obowiązuje.
Z racji różnych sił różnych podmiotów, musi to być instytucja
Żeby ich dotrzymywać, musi istnieć instytucja, która pilnuje wywiązania się z umowy


@milymirek: a mimo to konfederacja przyklaskiwała łamaniu prawa. Ktoś kto otworzył drukarnie, czy piekarnie - "podpisał" umowę, że będzie świadczył usługi przestrzegając obowiązującego prawa. Gdy ci tego nie dotrzymali, to konfederacja w imię wolnego rynku lobbowała zmianę prawa i legalizację jego złamania.
Mam na ciebie notatkę, że zablokowałeś mnie w trakcie dyskusji, nie dając mi możliwości odpowiedzieć.


@milymirek: Ja mam notatke że lubisz dotykać nieletnich chłopców i co z tego wynika?

No przeciez mówię że tak było, cukierbarg maq 24/7 odpalony polsat news żeby szukac pretekstu do bana dla konfederacji, żydzi tak mają
a mimo to konfederacja przyklaskiwała łamaniu prawa. Ktoś kto otworzył drukarnie, czy piekarnie - "podpisał" umowę, że będzie świadczył usługi przestrzegając obowiązującego prawa. Gdy ci tego nie dotrzymali, to konfederacja w imię wolnego rynku lobbowała zmianę prawa i legalizację jego złamania.


@kot_z_wolnego_wybiegu: Ja w tym wpisie nie napisałem, czy nie mogą (o tym w innych moich wpisach).
Tutaj napisałem o zachowaniu wykopków, które sieją dezinformację i zwalczają rzetelne dane.

Jest to
Tutaj napisałem o zachowaniu wykopków, które sieją dezinformację i zwalczają rzetelne dane.


@milymirek: w większości wykopki mają bekę z tego, że konfederację kopnęła w dupę ich własna retoryka, a teraz robią fikołki. Jak zamordystę dosięga jego własny zamordyzm, jest to wielce satysfakcjonujące.
Taka sama będzie radość, jak się pisowcami zajmą zgodnie z ich nowelizacjami prawnymi, a dopiero po tym je odkręcą :)
Jak zamordystę dosięga jego własny zamordyzm, jest to wielce satysfakcjonujące.


@kot_z_wolnego_wybiegu: Ale ich nie dopadł ich własny zamordyzm, tylko cudzy .:D

No albo ty jako kotzwolnego_wybiegu masz jakieś idee i chcesz żeby były realizowane, albo masz moralność sytuacyjną.