Wpis z mikrobloga

@Odczuwam_Dysonans: CD odchodzi do lamusa, a to był głównie problem w tworzeniu gier że trzeba było się natłoczyć tego, i wydać sporo kasy bez gwarancji zwrotu. Teraz wrzucasz na cloud i siema po problemie. A dema to ja sobie sam robię, na TPB ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@GrayBlacksmith: 170zl to nie bylo az tak duzo, pamietam ze w CDA z '99 byly reklamy gier po 200-250zl (zdaje mi sie ze tutaj brylowaly gry od MS, jak AoE). Generalnie bylo drogo jak cholera, tanie gry kosztowaly moze z 50zl, wiec wszyscy kupowali plyty z demami, z pelniakami (jak w CDA czy pozniej innych Komputer Swiat Gry) albo piraty (ktore swoja droga tez potrafily kosztowac po 30zl, z tego
  • Odpowiedz
a to był głównie problem w tworzeniu gier że trzeba było się natłoczyć tego


@jerry_owies: no nie wiem czy to był problem, bardziej już dystrybucja niż produkcja :P i dlatego często CD-Action miało dobre licencje (chociaż szła za tym cena), bo i tak twórcy nie mieli własnej dystrybucji w Polsce.

@GrayBlacksmith: @n4zarh: w sumie było analogicznie do dzisiaj, nowe gry były drogie, ale ja pamiętam że
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@jerry_owies: to już nie moje czasy, ale pamiętam pierwszego Gothica bodajże w Clicku - był tak popularny, że po paru dniach nie było go w żadnym z okolicznych kiosków :P a chciałem kupić bo ziomek mi pożyczył na jeden dzień i po tych paru godzinach całkiem mi się spodobał. I w ten sposób Goticzek mnie trochę ominął. A jak poszedłem do szkoły średniej to już nie było kasy na CD-A,
  • Odpowiedz
@jerry_owies: ja w ogóle nie wiem po grzyba oni poszli w ten portal. Przez długi czas czytelnicy narzekali, że stoją w miejscu, internet i te sprawy, ale teraz te portale i tak dostają po dupie od YouTube. Czy ktoś ma w ogóle czas na czytanie clickbaitowych artykułów na stronkach www? Przez pewien czas, zanim nie okroili działu sprzętowego, byłem nawet zadowolony bo wystarczyło godzinkę, dwie, raz w miesiącu i człowiek
  • Odpowiedz