Wpis z mikrobloga

@onmatopeja: OK, wygrałeś. Tym razem "debile" mieli rację, a ludzie rozsądni się mylili. Tak czasami bywa, to jest rynek. Z drugiej strony pewnie byś nie zawołał gdyby było inaczej. Oczywiście, że żyję, czekam dalej na $100k. Mogę jeszcze chwilę poczekać, zresztą taki był od zawsze plan.

I masz rację także w tym, że mamy dołek, konkretnie był on 18 czerwca. Kolejny szczyt pewnie za dwa lata.
@Jah00: co tu się #!$%@?ło w tym wpisie xD Napisałeś do jakiegoś chłopa, wyzwałeś go od debili, przy czym chyba chciałeś napisać do mnie. Szanse były 0.001% ale jednak trafiłem na ten wpis.

Ty się za bardzo emocjonujesz tymi cenami, rób DCA i do przodu. BTW, gdyby poszło w drugą stronę to też bym zawołał. Mam jakieś resztki honoru. Kupowałem po 50k i kupuję po 20k. Myślałeś, że to wpis nocoinera?
@maggotbrain15: No tak, chciałem napisać do ciebie. Ja po $50k nie kupowałem, ostatnio jakoś po $38k w lutym 2021, ale teraz znowu warto kupować. W 2025 przewiduję kolejny szczyt na poziomie od $90k do $300k. I czekamy. Możesz mnie zawołać.