Wpis z mikrobloga

@hankel: Sprawa bardzo prosta, w qBitTorrent otwierasz Narzędzia > kreator plików torrent. Wybierasz ścieżkę folderu który chcesz udostępnić, zaznaczasz że jest to torrent prywatny, ewentualnie wypełniasz dodatkowe pola i tworzysz plik .torrent który wysyłasz ziomkowi. Po tym na twojej liście torrentów pokazuje się niedawno utworzony torrent w trybie wysyłania. Kiedy twój ziomek zainstaluje qBitTorrent i doda torrenta z pliku który mu wysłałeś, zacznie go od ciebie pobierać. Jedyny mankament tego systemu
supra107 - @hankel: Sprawa bardzo prosta, w qBitTorrent otwierasz Narzędzia > kreator...

źródło: comment_1642076617HbnfA4YRup2Arq1RWjbb6F.jpg

Pobierz
@hankel: Torrenty akurat są super proste, nie taki diabeł straszny jak to może się wydawać. Zalecam aby każdy się z nimi zapoznał bo to świetny sposób na przesyłanie plików. A i zdjęcia wrażliwe można torrentami wysłać, 7-zip ma opcję szyfrowania, wysyłasz jeden plik archiwum i gotowe. ;)
Na googlach nie mam juz miejsca, a cebule na płatną opcje


@hankel: zrób konto na chomikuj i tam wrzuć spakowane paczki z hasłem i daj znajomemu login i haslo do konta, swoje wrzucone pliki można pobierać bez limitów
@hankel: Ajj, trochę cię oszukałem, żeby móc udostępnić torrenta musisz jeszcze wbić port forward w routerze, włączyć wewnętrzny tracker i dodać go do torrenta. Jednak nie jest to aż takie proste od strony udostępniania. :'D