Wpis z mikrobloga

Chciałem odradzić korzystanie z firmy kurierskiej UPS. Miałem godziny dostarczenia przesyłki na wczoraj, jednak jak się domyślacie nikt nie przyjechał, a dziś po telefonie do nich uzyskałem informację, że "magazyn nie jest w stanie określić kiedy wyda przesyłkę, ale najprawdopodobniej może pan podjechać i sobie odebrać (z Długołęki pod Wrocławiem - 20km).
Co za żart.
UPS jest niepoważną firmą kurierską i odradzam korzystanie z niej.
Dla kontrastu chciałbym powiedzieć, że InPost to przecudowna firma, z którą nigdy nie miałem problemów, a wręcz tylko zaskakują mnie pozytywnie.
#wroclaw #kurier #oswiadczenie #reklama
  • 11
@giebeka: to ja Ci powiem, że wczoraj zadzwoniła do mnie kobitka ze sklepu sportowego, że dostali moją przesyłkę, a wcale nic do nich nie wysyłałam xD nadawałam przesyłkę do prywatnej osoby z etykietą Vinted. Od 3 stycznia InPost twierdzi, że przesyłka jest wysłana z oddziału, a tymczasem trafia do innej osoby z nową etykietą xD a UPS wczoraj mial przyjechać do 12:30 z inną paczką i wiesz co? Przyjechał o 18,
Potwierdzam tragedia, niestety ze sklepu reeboka tylko nimi dostarczają, groteskowych doświadczeń z UPSem nawet nie będę opisywał żeby się nie denerwować.
@giebeka: Ja dodam od siebie historie z UPS z ostatniego miesiąca:
1) paczka zamówiona na adres leżała 1,5 tygodnia w punkcie odbioru zanim mi ją dostarczyli do domu
2) paczka oznaczona jako dostarczona, ale jej nie dostałem; po kilku dniach status zmienił się na "czeka w punkcie" + "niedługo kończy się czas na odbiór w punkcie" - chciałem poczekać i zobaczyć, co się stanie, ale spieszyło mi się z jej odbiorem,