Wpis z mikrobloga

Wersow zawinęła jakiś nic nie znaczący obrazek z internetu - drama, 100 odcinków o tym, kręcenie gownoburzy jak najdłużej się da, wyświetlenia się zgadzają( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nitrozyniak z alimenciarzem tworzenią prywatne serwery Metin2 bez licencji, okradają dewelopera gry na setki tysięcy zł, tworzą lewe ruletki na ukraińskich serwerach z podbitymi procentami - e tam nic takiego nie znam się na metin2, każdy tak robi, nitrozyniak to mój kumpel, nie mogę nic złego na niego powiedzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Taki jest Wardęga, polski obrońca internetowej moralności ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wardega #metin2 #friz #nitrozyniak
  • 10
  • Odpowiedz
@JanDzbanPL: No i dobrze, wersow jest #!$%@? dlatego sie ja tępi, a nitro po prostu robi biznes i #!$%@? na siano swoich widzow czyli robi prawidłowo bo jego widzowie to banda #!$%@?. Zamiast sie czepiać powinienes to pochwalać
  • Odpowiedz
@JanDzbanPL: dawali tylko swoją "twarz" wizerunek pod te ruletki, Wardega to dwulicowa menda, jak Nitro reklamuje lewe ruletki to się nie zna, ale jak Max Krasoń reklamował to już był niemal ekspertem temu i jechał go jak cholera.
  • Odpowiedz
@Insane_Mike: Ale udało im się jakoś z tego wykręcić co po tylu latach dalej uważam za cud i że to w ogóle przeszło, myślę, że dziś by to nie przeszło tak łatwo ale już praktycznie każdy o tym zapomniał tylko garstka pamięta
  • Odpowiedz
@Popopopopo90 a to nie wiem już jak się udało wykręcić, możesz przybliżyc.
Ostatnie jak się jeszcze tym interesowałem, bo siedziałem mocno w CS to były początki ruletek i śmiać mi się chciało jak ogrywali widzów
  • Odpowiedz