Wpis z mikrobloga

@zwirooo poza tym on tam cały czas tłumaczy, że ważne, żeby się nie poddawać aktualnym wydarzeniom, zmianom, tylko budować tę fortecę na długie lata i na podstawie długich lat z przeszłości, więc jeśli nie wybuchnie wojna w Polsce to tam wszystko raczej będzie zawsze aktualne
@smierdakow wiem, że to książka z 2020 roku. ale bardziej interesuje mnie czy informacje tam zawarte są ponadczasowe. o ile w ogóle przy finansach można mówić, że jakaś forma inwestowania/oszczedzania jest ponadczasowa.
poza tym on tam cały czas tłumaczy, że ważne, żeby się nie poddawać aktualnym wydarzeniom, zmianom, tylko budować tę fortecę na długie lata i na podstawie długich lat z przeszłości, więc jeśli nie wybuchnie wojna w Polsce to tam wszystko raczej będzie zawsze aktualne @Chris_Karczynski ooo wlasnie dzieki :)
@zwirooo: Przeczytalem polowe.

Informacje sa ponad czasowe poki co, z tymze ksiazka mocno dla poczatkujacych. Ale fajnie tlumaczy aspekty, chociaz czasami troche za duzo anegdotek anizeli samych konrketnych przykladow. Wg mnie na poczatek jest super poki co.
Ogolnie mowi jak planowac dlugofalowo i ze ksiazka jest pisana tylko pod takie cos. Jesli szukasz nauki do tradingu na krotki okres, to tego tam nie znajdziesz (mimo, zej est rozdzial jak grac na