Wpis z mikrobloga

@smacznyy: Kiedy ty przestaniesz wreszcie gadać głupoty? xD
Przecież sam poznałem kilka takich par xD Byli w pełni świadomi w czym się znajdują i co robią xDD To nie jest coś w co się wchodzi nie mając pełnej świadomości, wiedzy czy na ostatnią chwilę. Przestań wreszcie wymyślać sobie pod swoją narrację przypadki xD

Ja mam w ogóle wrażenie, że ty mylisz otwarty związek z FWB xD
  • Odpowiedz
@smacznyy: To czemu zakładasz że wiesz lepiej od innych co czują? ¯\(ツ)_/¯
Czemu zakładasz, że wiesz lepiej kto na jakie warunki się godzi? ¯\
(ツ)_/¯

Nie znasz zjawiska, nie znasz ludzi, nie podoba ci się to zjawisko więc negujesz je przez wyparcie rzeczywistości (tak jak z moim przykłądem) mierzą przy tym wszystkich swoją miarą wiedząc lepiej od ludzi co myślą, czują, czego potrzebują etc XD
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka:

Specyficzna relacja to FBW


Nie, to ten Twój cały wolny związek, bo otwarty jest niemoralny gdyż bzikasz się z więcej niż jedną osobę i powtorzę uj Ci w dupe z tymi Twoimi wcześniej ustalonymi zasadami, bo to że umówisz się na takie zasady niczego Ci nie gwarantuje, a związkiem tego nazwać nie możesz, zresztą społecznie też to nie jest uznawane
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@smacznyy: XDDD I znowu się powtarza, no nie mogę, ty w pętle wpadłeś xD

uj Ci w dupe z tymi Twoimi wcześniej ustalonymi zasadami, bo to że umówisz się na takie zasady niczego Ci nie gwarantuje


A jaką masz gwarancje, że zasady w normalnym związku nie zostaną złamane?? Mówisz to pincetny raz, ja pytam pincetny raz, a ty pewnie znowu wyminiesz się od odpowiedzi i się zapętlisz jak stara płyta XD Weź coś na sklerozę bo twoja pamięć jest mega zawodna, zapominasz o rzeczach które już pisałes
  • Odpowiedz
@smacznyy: Nie No ty trolujesz, bo nie wierzę że można być takim dzbanem XD Ja chcę tylko argumentów, czy ja oczekuje tak dużo? No dziecko tupta nóżką "nie ma otwartych związków bo ja tak uważam a jak ktoś uważa inaczej to źle uważa i #!$%@? uga buga" XD

Dostanę kiedyś te argumenty czy się już zesrałeś?

Robię to już tylko z dobrej woli, ale poczytaj sobie co nieco zanim znowu zaczniesz zapętlać
  • Odpowiedz
@smacznyy: No jeśli jestem trollowany to plus dla ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wolę być trollowany niż użerać się z idiotą xD Domyślałem się wczesnej, ale nie chciałem w to wierzyć, wykop znowu mnie wykiwał z mentalnością tutejszych użytkowników ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz