Wpis z mikrobloga

Ten cały Leksiu idealnie potwierdza tezę, że jak jesteś #przegryw to powinieneś się skupić na zarabianiu hajsu i chodzeniu na roksy, a nie szukaniu lasek na necie. Niektorym ciężko to zaakceptować (mi się kilka lat temu udało) ale my nigdy nie zaznamy prawdziwego uczucia, troski, czy wsparcia ze strony kobiet, takie rzeczy zarezerwowane są dla samców alfa, czyli facetów którzy pociągają kobiety i na których widok mają mokro, seks z takimi powoduje to magiczne "uczucie" a nie z rudym grubasem czy z manletem cofniętą szczęką. Przecież on na bank zarabiał nie małe pieniądze (nawet jak go ta agencja rzeźbiła z większości) mógł praktycznie codziennie ruchać jakąś fajną roksankę 10/10 za kilka stówek, zaraz ktoś napisze "ja bym tak nie potrafił bez uczucia" no to sorry musisz się przyzwyczaić kolego, albo dalej jechać na ręcznym


@JohnnyPomielony prawde wam powie

#leksiu #stulejacontent #depresja #przegryw
karix98 - >Ten cały Leksiu idealnie potwierdza tezę, że jak jesteś #przegryw to powin...

źródło: comment_1641998272F7TCu8RnJYejesYA0kp7vV.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • 2
@cebularz_szkorbutnikowy przeciez to wszystko zostało wyreżyserowane a on dostał za to pieniądze xD cały ten dom teamu x nie różni się niczym od "baru" czy "big Brothera". To agencja sama tworzy te afery i podsyca nastroje w social mediach aby sprzedawać sygnowane produkty. To nie są zwykli nastolatkowie. To aktorzy xD
  • Odpowiedz
@karix98: ale to nie jest właśnie powód żeby się zmienić? Po pierwsze schudnąć po drugie nabrać trochę masy mięśniowej. I jak się ma w miarę ładną twarz można dziewczynę znaleźć.
  • Odpowiedz
@karix98: włosy zawsze można przefarbować na czarny (wiem jak to brzmi). Poza tym ja jestem blondynem czytałem że według badań blondyni mają gorzej nawet niż rudzi u kobiet. Można dodatkowo pracować nad głosem aby był niski radiowy. Dużo można ze sobą zrobić. Jak się nie uda trudno ale zawsze warto próbować. Ja próbuję zwłaszcza że blisko mi do 30 a ostatni raz podrywałem jakieś minimum z 7 lat temu. Lepiej popróbować
  • Odpowiedz
@gaarahokage: z tym radiowym głosem to mogę przyznać rację, ja mam taki baryton graniczący z basem i jeśli już jakaś kobieta mnie słuchała to robiła to z taką fascynacją że szok ale do tego radiowego głosu idealnie przydaję się ponad przeciętna inteligencja
  • Odpowiedz