Wpis z mikrobloga

Mirki kupiłem #pulsometr kalenji z deca i nie mogę go połączyć ze #strava . Sprawdzałem na aplikacji decathlon coach czy wogle zbiera jakieś dane i paruje się z telefonem- wszystko jest w porządku. Jakieś rady jak dodać żeby sparować go ze stravą? Dodaje #szosa dla zasięgów
  • 16
@toniaszek: appka stravy nie ma obslugi czujnikow :) mozesz zainstalowac inna appke (np. wahoo), ktora ma taka mozliwosc i pozniej wlaczyc automatyczna synchronizacje (wahoo > strava).
@Dziaku: na androidzie na pewno nie ma, chyba ze dodali niedawno w jakiejs aktualizacji ale nic mi o tym nie wiadomo (bo uzywam licznika i zegarka Garmina... :))
@toniaszek: przywrócili w zeszłym roku wsparcie dla pulsometrów, a co do pytania głównego - odparuj z innych aplikacji, a potem wyszukaj na stravie (ale go załóż najpierw, żeby wybudzić)
@ujdzie: Pulsometr odparowany ze wszystkiego (nawet z PC odłączyłem ANT+) i dalej nic. Próbowałem w różnych konfiguracjach takich jak BT on - nie paruje czujnika z BT - wyszukiwanie strava oraz BT on - parowanie - wyszukiwanie i dalej lipa. Pas cały czas na sobie podczas prób.