Wpis z mikrobloga

@resource_1337: Czyli sam podałeś dowód że gość zachowuje się irracjonalnie, jak atencjusz. Najpierw dzieli się najbardziej prywatnymi, intymnymi zdjęciami ze swojego życia osobistego, zwierza się z intymnych prywatnych spraw, a potem hurr durr przestańcie interesować się moim prywatnym życiem i problemami bo nie życzę sobie tego xD. Słowo "terapia" to też niezły wytrych, bo można według twojej logiki usprawiedliwić w ten sposób nawet najbardziej obrzydliwą, niegodną, krzywą pozbawioną empatii i przyzwoitości
  • Odpowiedz
@Kosmox30: Wypok i czany to może i lunapark #!$%@?, ale konto na Reddicie to nadal większe upodlenie xDDD

@resource_1337: Nie wiem co to ma do rzeczy, koleś nadal jest dziwką atencyjną dojacą chorobę żony dla ekwiwalentu eurogąbek. Autoterapią ludzie usprawiedliwiają sobie różne #!$%@? zachowania, to dla mnie żadna wymówka dla wrzucania ostatnich chwil bliskiej osoby na portal społecznościowy pełen ludzi którzy dadzą mu lajka czy innego golda w przerwie między
  • Odpowiedz
eśli i się wydaje, że można śmierć żony dla wirtualnych plusów wydoic tylko raz xD


@krizis: dobrze że jej nie pokroił i nie przerobił na relikwie tak jak przerobili naszego papaja jonasa paulszteina ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Kosmox30:

Przypomina mi się pewna powieść, gdzie matka głównego bohatera na łożu śmierci zajadała się pewnym smakołykiem, a wszyscy wokół traktowali fakt jej nadchodzącej śmierci w kategorii "dziś na obiad ziemniaki z pyrami i kartoflami"

śmierć jest sterylna, wesoła, bez znaczenia - podkreślając społeczne przekonanie że koniec indywidium nie znaczy wiele. Placówka w której Linda umiera w narkotycznym transie jest całkowicie standardowa na realia jej utopijnego świata.

Death is characteristically antiseptic,
  • Odpowiedz
@resource_1337: Niezły fikołek xd Nie wiem czy zadałeś sobie jedno, ale to zajebiście ważne pytanie - czy wolą umierającej żony OPa z reddita było dokumentowanie jej agonii na portalu społecznościowym tylko po to, żeby poczuł się lepiej? Po jej stanie wnioskuję, że nie wiele miała do powiedzenia w tej kwestii xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@resource_1337: chłop taki załamany że wrzucił zdjęcie umierającej żony na reddita, po czym rok później na insta ma już zdjęcia z nową dziewczyną. Rok nie minął odkąd pochował żonę i już zakochany na nowo. Zajebista ta terapia xD

Nikt mu nie każe teraz do końca życia żyć w celibacie, ale no sorry chłop się bardzo szybko uporał ze stratą, a po wejściu na jego insta od razu widać że to #!$%@?
  • Odpowiedz