Wpis z mikrobloga

Mam 3 tygodnie aby zmieścić się w garnitur. Czyli muszę zrzucić kilka kilogramów. Jest jakaś spoko dietka, która zajebiście nie "zmasakruje" organizmu? Oczywiście ucięcie ręki, nogi, etc. nie wchodzi w grę. Myślę nad bieganiem co najmniej raz dziennie. W sumie jak by dobrze szło to zastosował bym to już na dłuższy okres czasu. Czy może najlepiej zastosować się do rady - mniej jeść?

#pytanie #dieta #odchudzanie #wesele
  • 21
@PiotrokeJ: Biegaj, rób tak, żeby jeść od cholery warzyw. Owoce również, ale nie za dużo bo mają cukier! Staraj się jeść rzeczy nie przetworzone. No i nie objadaj się na noc. Nic więcej nie przychodzi mi do głowy
@Kapoan: Nie nie, tego nie chce, po prostu chce zrzucić kilogramy ale nie za wszelką cenę. Chodzi mi żeby normalnie jeść, tyle ile potrzebuje. Może inaczej, jeść tak żeby się zaspokoić zapotrzebowanie organizmu na wszelkie wartości odżywcze a zarazem redukować wagę. Nie chce w ciągu miesiąca zrzucić 20 kg. Tylko 2-4 może więcej ale nie kosztem zdrowia.
Myślę nad bieganiem co najmniej raz dziennie


@PiotrokeJ: nie da się. po 3 dniach padniesz jak szmata i kij z odchudzania. bieganie 3, max 4 razy w tygodniu. Jeśli szybko cchesz się odchudzić - odstaw ziemniory, pieczywo i piwo. głód zabijaj wypiciem dużej ilości wody MINERALNEJ (a nie źródlanej). Jedzenie do 17. Dużo owoców - polecam jabłka - są jeszcze świeże.

śniadanie serek wiejski + pomidorek, o 12 dwa jabłka, o
Biegaj co drugi dzień. Jakie masz zapotrzebowanie nie wiem bo ni napisałeś jak aktywny jesteś, ile ważysz i jaki masz wzrost... ogranicz węgle, jedz kasze, ryż brązowy, makaron razowy a zrezygnuj z chleba, ziemniaków i ryżu białego. Żadnych slodkich napoi! Dużo białka i warzyw,
Zero cukru, nawet soków. Juz z samego tego powodu zniknie sporo kg wody w tydzień. Zdrowo traci się potem pół kg na tydzień. Właściwe żywienie jest na całe życie a nie tylko przed ślubem
@jack-lumberjack: spoko, co z obiadami, warto wprowadzić rybę albo kurczaka grillowanego?

@josedra52: Kiedyś dużo jeździłem na rowerze jakies dwa lata temu. Od tamtej pory dużo przytyłem. Wzorst 180 waga 100kg. Cały czas próbuje coś tam zrzucić ale wiadomo, jak przywykło się do siedzenia przy komputerze do 2 w nocy, jedzenia w nocy popijając piwkiem, to ciężko się z tym rozstać.

@mentis: Nie nastawiam się na zrzucenie ogromnych kilogramów w
@jack-lumberjack: rozumiem już twój tok rozumowania, chcesz żebym miał halucynacje jak Łotysz.

Dobra od dzisiaj zaczynam, nie jem kolacji po godzinie 18. Zobaczymy co z tego wyjdzie, napiszę po 2-3 dniach czy miewam halucynacje z niedożywienia.
Ostatni posiłek dwie godziny przed snem, najlepiej twarożek albo tuńczyk. Nie ma się co katowac zwłaszcza jak się późno chodzi spać! Najlepiej rozłożyć sobie 5 lub 6 posiłków co 3 godziny ale bez podjadania między nimi. Ryby wszystkie są dobre nawet tłuste bo taki tluszcz jest zdrowy oczywiście trzeba mieć umiar bo w namiarze to nawet woda szkodzi. Z mięsa to wiadomo filet z kuraka lub wołowina (niestety droga :/ ) od
@PiotrokeJ: od biegania SUPER się chudnie, jak przy okazji postawisz na jakąś dietę to już w ogóle ekstra - chociażby odłożyć na bok słodycze, jeść mniej smażonego, osobiście polecam czerwoną herbatę, bo super poprawia metabolizm.