Wpis z mikrobloga

Zauważyliście, że obecne polskie aktorki to się wybiły głównie na jakichś #!$%@? serialach obyczajowych, reklamach i innych gówno produkcjach lub grając prostytutki ? XD Wymieńcie mi jedną dobrą polską aktorkę filmową, która urodziła się od 70 roku do końca lat 90. 3 ostatnie role Wieniawy to już totalne przegięcie XD Mogła serio się z kimś bzyknąć na planie i byłaby wisienka na torcie.

W polskim kinie jak kogoś już doceniam, to są zazwyczaj męskie role, rzadko damskie. A te największe celebrytki wśród aktorek w postaci Muchy, Kurdej-Szatan czy innych, to jednak w sumie żadnej poważnej roli w życiu nie miały :V

#film #kino #p0lka #heheszki #niebieskiepaski #rozowepaski #takaprawda
  • 10
@Sok_Mandarynkowy: a to może poproszę w drugą stronę. Może masz listę "polskich dobrych filmów" i/lub "męskich aktorów urodzonych po 70 roku?
U mnie jest Tomasz Kot, i mocno naginając Maciej Stuhr. I w sumie długo długo nic, z tych co znam
@Sok_Mandarynkowy: takie czasy że robi się łatwe filmy. Chcesz obejrzeć dobre filmy to nie na netflix. A z aktorek to Kulesza, bo Czarska. @Sok_Mandarynkowy Lepsi od aktorek powiadasz, a dlaczego? Może dlatego że u nas się robi kino gdzie często dla faceta są pisane główne role. Nie jestem feministą, ale po prostu kobietom daje się mniej szans. A Stuhr to taki dobry nie jest, gdyby nie nazwisko ojca to by nie