Wpis z mikrobloga

Byłam dzisiaj na siłowni. Biegałam i patrzyłam na facetów jak ćwiczą. Powiem wam, ze wysportowany i wyrzeźbiony facet wyglada słabo jeśli jest niski.

Mozecie się nie zgadzać, ale taka prawda. Wyglada po prostu jak wyrzeźbiony karzeł. Mowie o niskich, czyli tak poniżej 178. Średniego wzrostu wyglądają raczej ok.

Nie ma jakichś ćwiczeń na wzrost? Znany koszykarz wisiał na drążku i podobno mu przybyło 2 cm. #silownia #rozowepaski #niebieskiepaski
podomka - Byłam dzisiaj na siłowni. Biegałam i patrzyłam na facetów jak ćwiczą. Powie...

źródło: comment_1641933099h0w10IPAx2zl3OswwjJahn.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@podomka: Mam 179. Cwiczenia na wzrost sa: joga. Przy regularnych cwiczeniach mialem powyzej 180.

Ale zebym mial do konca zycia zostac sam i skonac w DPSie lezac w swoich odchodach: nigdy nie spojrze na karlice ponizej swojego wzrostu. Dla zasady ku#wa. Kazdy szanujacy sie facet powinien tak postanowic. Sredni wzrost mezczyzny w Polsce jest wyzszy niz sredni wzrost kobiety, wiec wszystkie ksiezniczki beda sie musialy pogodzic z tym, ze jedyne co
  • Odpowiedz
  • 0
@zgubiles_sie_jelonku: Ale ze co? Masz 179 i chcesz mieć kobietę 179? To dla niej będziesz za niski xd 10 cm wyższy to raczej minimum dla kobiety. Dla mnie faceci poniżej 185 są niemęscy. Nie pociągają mnie
  • Odpowiedz
  • 0
@podomka:

nie chciało się ćwiczyć na wf-ie na drążkach, robić fikołków, rozciągać mięśni i tym samym pobudzać kościec do wzrostu to teraz płacz karzełku xD

@zloty_wkret: Ale ja jestem kobieta i jak na kobietę to nie jestem niska.
  • Odpowiedz
@podomka: Dlatego napisalem, ze gdyby wsrod facetow byla wieksza solidarnosc, to wszystkie ksiezniczki skonczylyby jako ruchadla dla tej nielicznej grupki gosci powyzej 180 cm. Nie wiem jak rozkladaja sie sily, ale podejrzewam, ze na jednego takiego dryblasa przypadaloby kilka ksiezniczek.

Obecna sytuacja w relacjach damsko-meskich wynika wylacznie z jednej rzeczy: faceci nie wybrzydzaja. A powinni. Gdyby w koncu kazdy z nas zaczal sie szanowac i zaczal wymagac od kobiety tego samego
  • Odpowiedz