Wpis z mikrobloga

Potrzebowałbym kosmetyków do pielęgnacji skóry twarzy. Konkretnie chodzi o cerę tłustą. Mam skłonności do wyprysków i zaczerwienień. Obecnie używam scruba z Natura Syberica jedynie.

Potrzebowałbym minimum czegoś do nawilżania, a jeśli macie jakieś jeszcze idee to walcie śmiało. Problem z nawilżaczami w przypadku mojej cery jest taki że jakiego nie próbowałem to powodował wypryski albo zmiany skórne, więc nie mam pojęcia w co miałbym celować.


#kosmetyki #mirabelkopomusz #dermatologia #uroda
Pobierz
źródło: comment_1641914297sl5Jk9SU9HO33uccm5pBaG.jpg
  • 4
@Zoriuszka: po 1 przestań używać scrubu jak żelu bo złuszczając tak bardzo skóra musi się jakoś ratować wiec będzie się nadmiernie przetłuszczac. Nie zdziwię się jak wcale nie masz cery tłustej tylko przytyrana złuszczaniem. Zacznij używać łagodnych żeli. Co do kremu to powinieneś kupić jakiś dermokosmetyk, który odbuduje ci barierę hydrolipidową
@Zoriuszka: cerave krem nawilżający, tolpa Authentic ze skwalanem - fajne ale przy bardzo wrażliwej albo zdartej skory może piec, Avene cicalfate. Co do żeli to z drogeryjnych u mnie fajnie się sprawdza soraya plante ale może bezpieczniej będzie ten polecany wyżej, na twarzingu tez znajdziesz wiele innych godnych polecenia. :)