Wpis z mikrobloga

@hobo999: Dlatego, że kupiony seks nic nie da i ego nie zaspokoi. Zawsze będziesz miał z tyłu głowy tę świadomość, że normictwo nie musi za to płacić, a ty - podczłowiek - tak.
  • Odpowiedz
@soyunmago: druga sprawa jest taka, ze zapytales jak to jest posuwac cipsko?? XD a nie, jak to jest byc dowartosciowanym poprzez seks dziewczyna. Dlatego tez odpowiedzialem w taki sposob, pozdrawiam
  • Odpowiedz
@JanRouterTrzeci: Może i tak. Mnie najbardziej gryzie fakt, że jak wspomniałem, za coś, co inni mają tak o, ja musiałbym płacić. Nie wiem, czy nie poczułbym się po takiej wizycie jeszcze gorzej. Być może rzeczywiście nie, ale mi najbardziej zależy na tym, bym chociaż raz w życiu poczuł się godzien dostąpienia tego, ekhm, zaszczytu w ten sam sposób, co większość.
  • Odpowiedz
@hobo999: Źle odpowiedziałem na Twój post, tego cytatu miało nie być. Jeszcze nieogarnięty jestem, dwa miesiące z hakiem dopiero tu piszę i wciąż popełniam liczne błędy. Wybacz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@soyunmago: a ja mam ziomka, który po tym jak poruchał na roksie to się bardziej otworzył. Gość bał się że zostanie wyśmiany przez dziewczynę gdyby do czegoś miało dojść. A tak się z tym obył i sobie żyje
  • Odpowiedz