Wpis z mikrobloga

  • 7
187 + 1 = 188

Tytuł: Płonący bóg
Autor: Rebecca F. Kuang
Gatunek: fantasy, science fiction
ISBN: 9788379646487
Tłumacz: Grzegorz Komerski
Wydawnictwo: Fabryka Słów
Liczba stron: 796
Forma książki: e-book
Ocena: ★★★★★★

Trzecia i ostatnia część cyklu Wojen Makowych. Główna bohaterka i jej decyzje względem drugiego tomu nadal irytujące i głupie, co stało się ciężkostrawne i czytanie z każdą stroną stawało się mniej przyjemne. Odnoszę wrażenie, że po sukcesie pierwszego tomu pisarka poszła za ciosem i szybko dopisała dwa kolejne aby utrzymać się na fali wznoszącej ale zdecydowanie zabrakło tu już dobrych świeżych pomysłów na zapełnienie kolejnych opasłych dwóch tomów.

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

#bookmeter #fantasybookmeter #sciencefictionbookmeter
Pobierz
źródło: comment_1641892973he6A8EK84qCs7eZbnIg8DT.jpg
  • 3
Informacje nt. książki z tagu #bookmeter:

Średnia ocena z Wykopu: ★★★★★★ (6.0 / 10) (1 recenzji)
Następne podsumowanie tagu: 2022-02-01 12:00 tag z historią podsumowań »
W abonamentach: www.legimi.pl
Kategoria książki: fantasy, science fiction, horror
Gatunek książki: powieść

Jesteś pierwszym recenzentem tej książki tutaj :)

Podobne książki:
1\. Republika Smoka (Rebecca F. Kuang) - najnowsza recenzja usera warius ★★★★ (7.0 / 10) - Wpis »
2\.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@warius: nie wiedziałem że już jest 3-ci tom. Pierwszy mi się bardzo podobał, drugi - czytałem, bo zacząłem a nie lubię niekończący książek (a tym bardziej serii). Czy ta część jest naprawdę taka zła?
@pierug92: Czytałem książki jedną po drugiej i być może z powodu nadmiaru oceniam je trochę surowiej niż gdybym miał przynajmniej kilkumiesięczne przerwy między kolejnymi tomami. Niemniej 3 tom zmęczyłem aby dobrnąć do końca tej historii. Jeśli pierwszy tom był wartkim pełnym akcji i knowań opowiadaniem fantasy, to trzeci tom jest już skakaniem od lokacji do lokacji pełnym nieprawdopodobnych zbiegów okoliczności pchających fabułę do przodu. W dodatku autorka przez brak pomysłów na