Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dzień doberek, pora się ruszyć bo już 07:00:48, Wtorek, 11 Stycznia 2022. Imieniny: Anieli, Elżbiety, Tytusa. Słońce wstało dziś o 07:38. Będzie oświecało nas 8 godzin i 10 minuty, w zenicie znajdzie się o 11:43 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:48. Ciemna noc zapadnie o 17:50 ale gwiazd można wypatrywać od 16:26.
w.....y - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dzień doberek, por...
  • 22
@micke: @Dziesion: @omi-omi: @Jurgen_Van_Beethoven: @wynalazek_one: @AllGoesWrong: @algus: @buczubuczu: @Dioddy: @bolorollo: @Sikorka2017: @Wejszlo: @shitty_support: @wyindywidualizowany: @Wejszlo: @mobutu2: @MalaGlupiaMiejscowosc01: @Hansim33: @nie_mowie_po_kociemu: @martica: @lenythenub: @Mosiondz: @skibi: @pepek614: @cpt_foley:

Skąpany porannym światłem, słucham ciszy panującej w królestwie Erathi ʕʔ
Dobreego dnia! (
slabehaslo - @micke: @Dziesion: @omi-omi: @JurgenVanBeethoven: @wynalazekone: @AllGoe...
@shitty_support: nie wiem, jak u ciebie z upodobaniami, ale zawsze polecam znajomym jedną z dwóch:

https://www.coffeedesk.pl/product/3361/Johan-And-Nystrom-Ethiopia-Guji - coś lekkiego, kwiatowo-owocowa, mało kwaskowa - do V60, chemexa, generalnie pod filtry

https://www.coffeedesk.pl/product/6986/Coffeelab-Gwatemala-Huehuetenango-Espresso - typowa czekoladowo-orzechowa, z lekkim owocowym posmakiem - do kawiarki, french pressa, ekspresu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
no dzien dobry ja po drugim dniu ale opowiem wam moje wczoraj no to przyszedlem o 915 i jak gupi czekalem na wejsciu a moglem zapukac zeby mi ta brame taka co z gory na dol jezdzie tak wziuu otworzyly no i dostalem plakietke z imieniem naziskiem i praktykant i ulotki rozkladalem nowe na wystawkach stare wyrzucalem i plakaty w placuwce rozwiesilem i papier do ksera schowalem do szafki i pani mi

Dobry wieczór.
Dzisiaj naprawialiśmy w kilku miejscach ogrodzenie dookoła piaskowni, teren ogromny więc dużo jest bram. Obok każdej przerwane druty, czy rozwalone przęsła, bo trzeba wjechać motorkiem czy innym pojazdem i poszaleć po piasku ¯_(ツ)_/¯
Teraz już czas relaksu w domu. Trzeba odpocząć, bo jutro znów będę zdobywać Świat ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
wynalazekone - ! spoiler @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu ...

źródło: comment_1641923587NGVmC8M4iJUIrks3blaWFj.jpg

Pobierz