Wpis z mikrobloga

@Fiodooor: To prawda, ale po to wziął kaucję aby mieć za co opłacić serwis sprzątający, od telefonu do firmy sprzątającej do wysprzątania całkowicie mieszkania minęły by 4-5 godzin.

Do tego użyte najtańsze materiały.

A pan rentier zesrał się tak jakby mu ktoś mieszkanie zdewastował do całkowitego remontu.

I na koniec, robić aferę bo ktoś nie wyrzucił worka z odkurzacza, prawda jest taka że trafiła kosa na kamień.
d.....3 - @Fiodooor: To prawda, ale po to wziął kaucję aby mieć za co opłacić serwis ...

źródło: comment_1641853168CLLv81EHxvy640kbHhJglw.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@dinor913 kaucja jwst po to, jak ktoś cos zepsuje i trzeba remontować, a tak mi się przynajmniej wydaje.

Prawda jest taka, że zostawiając syf w chacie świadczy to tylko o tym kto to zostawił.

Kupowałem dom pare miesięcy temu z rynku wtórnego i właściciele zosfawili taki syf, ze byl dramat. Nic tego nie usprawiedliwi.
To tak jakbys powiedzual ze płacisz podatki wiec mozesz rzucać papierki na ziemię bo ktos przhjdzie i
  • Odpowiedz
@dinor913: te gównoburze na grupkach z wynajmem są piękne. Raz jakiś rekin biznesu wziął sobie kaucje za zdewastowanie mieszkania, po czym w ramach obrony wrzucał zdjęcia typu zakurzony kawałek podłogi pod odsuniętym łózkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
kaucja jwst po to, jak ktoś cos zepsuje i trzeba remontować, a tak mi się przynajmniej wydaje.


@Fiodooor: jest też na opłatę zaległych rachunków czy wysprzątanie mieszkania, właściciel ma 30 dni na oddanie kaucji.

Tak właściciel natrafił na syfiarza a najemca natrafił na janusza biznesu który ma problem że ktoś mieszka w jego mieszkaniu.

Takie są uroki tego biznesu.
  • Odpowiedz
@opinel: łatwa sprawa dla adwokata najemcy, rekiny biznesu by chciałby brać tylko pieniądze i aby najemca oddał mieszkanie w idealnym stanie, a najlepiej to jeszcze remont zrobić.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Fiodooor:

kaucja jwst po to, jak ktoś cos zepsuje i trzeba remontować, a tak mi się przynajmniej wydaje.


Art. 6. 1. Zawarcie umowy najmu może być uzależnione od wpłacenia przez
najemcę kaucji zabezpieczającej pokrycie należności z tytułu
  • Odpowiedz