Wpis z mikrobloga

O co chodzi z cenami mieszkań na wynajem w #szczecin ? Szukam mieszkania dwu pokojowego i ceny za standard prl albo wczesne lata 2000 potrafią wynosić 2000 za sam najem plus oplaty rzędu 800 zł. Widzę nawet ze średnia cena jest wyższa niz w #poznan gdzie to drugie miasto chyba jednak oferuje więcej pod względem zarowno pracy czy kultury. Co najgorsze widzę że te słabe oferty i tak szybko schodzą. Zastanawiam sie poważnie nad zmianą miasta bo skoro mam płacić tyle samo za najem to w większym miescie może więcej zarobię...
#wynajem #nieruchomosci
  • 30
@Chargedaffaires: mieszkam tu od 4 lat, miałem tylko dwie podwyżki i szukałem chyba w sierpniu, wtedy były najniższe ceny.
Wcześniej płaciliśmy więcej bo za osoby się liczyło, w każdym razie teraz jesteśmy w 2 i tyle płacimy. Jak się wyprowadzimy to może będzie właściciel szukał 4 osób żeby więcej zarobić. W każdym razie woli nas niż Ukraińców którzy często nie płacą...
Ceny rosną, tylko mieszkania stoją puste i nich ich nie wynajmuje. To tak jakbym sprzedawał atare trampki za cenę prawie nowych i podnosił sukcesywnie cenę, mimo że zerowe zainteresowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jak się zorientują co się stałonna rynku, to będzie za późno żeby skoczyć z rowerka.