Wpis z mikrobloga

Mirki, coin #step - płaci za chodzenie, trzeba zrobić >4k kroków dziennie (jak nie, to danego dnia nie płaci). Wpadają dropy między 5 a 18 USD (równowartości w BNB, wypłata w BNB). Nie ma haczyków, trzeba kupić 20k tokena (uwaga na podatek 10%, czyli zakup 22001 rekomendowany) i zainstalować apkę którą się raz dziennie odpala (iOS i Android).

Usuwają błąd na androidzie (kto ma opaski/zegarki z tętnem to wywala synchronizację) oraz wychodzą z bety Apple i świat zdobyty. To ma potencjał na taką adaptację jakiej świat nie widział.

walkwithstep
poocoin
whitepaper

mają już sponsora i kolejnych w drodze, z resztą projetk się samofinansuje z podatku
wyobraźcie sobie że Wasi rodzice mogą sobie wyspacerować (nie trzeba biegać!) drugą emeryturę

ładujemy siaty i startujemy

#kryptowaluty (nieshitcoin to nie taguję)

DYOR, NFA
  • 40
@Dorth: ale powiedz mi gdze jest problem? coin którego wartość się zmienia (jak każdego innego) może byćelementem handlu
kupując ja kjest po 0,001 sprzedasz gdy będzie po nie wiem, 1 USD za jakiś czas - generujesz tax dla wszystkich. wartość urośnie wraz z marketcapem.

co to na wspólnego z piramidą, bo nie wiem? tu nie ma warunku nagonienia 5 osob żeby Ci się zwróciło
wszystkie iOS (bo tylko to do wczoraj
@DelPierdo: Dales znac o fajnym tokenie i spoko ale po co te teksty ze nie ma wad i zadnego ryzyka ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mame oszukasz, tate oszukasz, mirka na wykopie tez ale matemtyki nie oszukasz.( ͡° ͜ʖ ͡°) To fajnie bedzie hulac do pewnego momentu. Ten moment jest przesuwany wraz ze wzrostem uzytkownikow ale to nie jest nieskonczona liczba. ( ͡
@Dorth: nic nie jest nieskończone, nikt też nie gwarantuje wysokości wypłat.(jak raptem wszyscy ruszą tyłek to zdecydowanie będą grosze)
zadałem tylko pytanie: czy ktoś kiedyś płacił za kroki xD ja nie kojarzę, a Ty?
@DelPierdo: A po co płacić za coś? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak dobry projekt to na wzroście wartości dostałem kasę za nic.
Nie tu nie płacą za kroki. Tylko za Twój wkład w budowanie piramidy. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pod przykrywką kroków czy innej bzdury. Poczytaj sobie o mega projekcie OmegaBest. Tam płacili za oglądanie reklam. Identyczna rewolucja. XD
zadałem tylko pytanie: czy ktoś kiedyś płacił za kroki xD ja nie kojarzę, a Ty?


@DelPierdo: tak, sweatcoin od 2015 roku

Albo StepBet, ale to działa trochę inaczej - tu użytkownicy wpłacają kasę do wspólnej puli na challenge, jeśli nie zrobisz kroków to przegrywasz wpłatę. Na koniec pula jest rozdzielana między tych co pozostali
@Dorth: no ale to był gruby wał i angażował czas (reklamy), czyż nie? bo chyba nawet z nazwy kojarzę.

@darvd29: bet to jednak bet, a tu jest 'obok' (tak to przynanjmniej postrzegam).
a sweatcoina nie znam, strona mi się otwiera po niemiecku (?) ale widzę że wypłacał jakieś coiny których nie da się wypłacić? tu jest BNB, natywna waluta chaina wprost na portfel

no nic, zobaczymy. każdy sam decyduje.
@tomeks85: to prawda. ale tak jak mówię, jeśli adaptacja będzie spora (a ma szansę), to handel na coinie będzie napędzał. na ile? nei wiem, wątpię by kiedyś futures na nim obstawiane było, ale jeśli wartość handlu przekroczy potrącenie podatku 2x to ludzie będą to w to wchodzić.

do tego jednak czasu (o którym piszesz), to co próbowałem przekazać to fakt, że można sobie zgarnąć BNB. a czas pokaże czy apka będzie
@antarhei: nie, raz dziennie w okolicach 15 powinieneś odpalać. pracują nad betą cały czas, ale jeśli się rozsynchronozowało to spróbuj zabić appkę i odpalić ponownie (w ostateczności przeładowanie).

chyba że masz na myśłi brak wypłaty, to zmienili model i wypłacają raz w tygodniu w poniedziałki.
póki co najświeższe info to telegram i twitter, jak skończą apki (wyjdą z bety) to będzie pełna komunikacja na www.
daj znać czy o to chodziło
@antarhei: a i jeszcze jedno - wczoraj mogłeś dostać wypłatę tym nowym sposobem, którego trustwallet np. nie wyświetla jako powiadomienie.
żeby sprawdzić czy coś dostałeś wklej nr swojego walleta tutaj i na dole zakładka "internal txs". dzięki temu rozdają wszystkie środki jednym przelewem na sieci
@darvd29: tak, dopiero wyszła apka na iOS z bety i tym samym będzie startował ostrzejszy marketing.
wykresik - jak na krwawiące czasy nie jest źle.

modelowo od pierwotnych założeń skorygowano tylko wypłatę z BNB na STEP (kto zechce, ten sprzedaje - buyback)