Wpis z mikrobloga

Cześć!
Jeżdżę nissanem almera n16 2001, mam budżet 25000 zł. Zależy mi na tym, żeby jak najmniej przy samochodzie robić a jeśli już to tanio, nie znam się na motoryzacji. Mogę kupić od znajomego honde civic 1.8 vtec z 2009 za 17000 zł, pół roku temu była konserwacja podwozia i nic nie trzeba w nim robić. Czy brać to czy polecicie coś innego? #motoryzacja #samochody #auto
Pobierz CzerwonyBosman - Cześć! 
Jeżdżę nissanem almera n16 2001, mam budżet 25000 zł. Zależy...
źródło: comment_1641830078tU0RuUWoWBk0CMJK4smrCb.jpg
  • 18
gnije jak #!$%@?.


@Kick_Ass: To chyba jak kupiłeś po dzwonie naprawianą w stodole ( ͡° ͜ʖ ͡°) Miałem przez 3 lata (sprzedawałem jak miała 11 lat) i nie miała grama rdzy.

@CzerwonyBosman: Świetne auto, z tym silnikiem na prawdę daje rade. Jedyne na co trzeba zwracać uwage to regulacja luzów zaworowych co jakiś czas bo inaczej silnik robi się głośny. Ogólnie ten silnik jest pancerny -
@ChempyTuj nie bita, ojciec ma ją 7 lat, progi i ranty błotników chrupie. Ciągłe problemy z dpf , trzeba było wyciąć, problemy z wyświetlaczem, zanikają linie. Jest też bardzo niska , miałem problem z wyjechaniem z garażu bez przytarcia zderzakiem, co mi się nie zdarzyło wcześniej nigdy.
@Kick_Ass: z dieslem w tym aucie nie miałem nigdy styczności więc się nie wypowiem. Z tym że jest niska to fakt, też pamiętam że przycierała przy wjazdach do garażu, co nie występowało w żadnym innym aucie. Dla mnie ogólnie auto bardzo na plus.