Wpis z mikrobloga

Zazdroszczę tym wszystkim ludziom, którzy nigdy tutaj (wykop) nie dotarli. Nie muszą ścierać się z dnem intelektualnym tej toksycznej społeczności. Nie muszą słuchać ekspertów od wszystkiego i niczego. Po prostu, cieszą się dniem, życiem bez nerwowego zaglądania do telefonu, bez presji ze strony tego zjałczałego socjolektu. Tworzycie bańkę informacyjną, w której tkwicie. Najbardziej mi szkoda wszystkich tych, którzy trafili do tagu #przegryw i utkiwli tam na amen.
#wykop #takaprawda #internet
  • 10
@MagicznyKarolek: a kto ci każe siedzieć? XD kto ci kaze słuchac "ekspertów"? wystarczy pomyślec przez sekundę po swojemu

mi już wykop zniszczył spokojne słuchanie np. kawałka Sanah "Szampan" bo teraz co w drugim wersie widzę aluzje do ruchania i chadów
Po prostu, cieszą się dniem, życiem bez nerwowego zaglądania do telefonu, bez presji ze strony tego zjałczałego socjolektu


@MagicznyKarolek: ty no ja mam wykop i jakoś nie przeszkadza mi to w cieszeniu się dniem i nie zerkam co chwilę na telefon, a opieranie światopoglądu na informacjach z wykopu to jak wierzenie Super Ekspresowi i TVP w jednym xD

Co do tagu #przegryw to się nie wypowiem bo nie jestem xD, ale