Wpis z mikrobloga

ja nie wiem czemu porównujesz Warszawę do Londynu, to tak jakbyś porównywał Warszawę do Radomia. Ta sama skala różnicy wielkości.


@motoinzyniere: Bo "nie da sie", znalezc odpowiednika miasta ktore bedzie mialo taka sama wielkosc, demografie, usytuwanie geograficzne i "istotnosc".

Moglbym porownac np. Newcastle do Krakowa bo maja tyle samo ludnosci, ale czy powinienem? Krakow to drugie najwazniejsze miasto w Polsce, najbardziej turystyczne miasto w Polsce, była stolica. Oczywiscie ze jest "bardzo
@PowrotnikPolska: trzymajcie się w tym belfascie bo nw Londynie piwko po 3-4 funty w pubie xD
@Dentka7: na święta byłem w Polsce że znajomymi w kilku knajpkach... w mieście wojewódzkim.. piwo po 16zl, burger z frytkami za 50-60zl.
Takie wyjście w Polsce to może były 20-30% tańsze niż w Londynie.
Ale wiadomo... każdy ma swoją prawdę futbolu. #pdk

Nie wiem co tak wielce z tymi usługami wszyscy skaczą... XD do
na święta byłem w Polsce że znajomymi w kilku knajpkach... w mieście wojewódzkim.. piwo po 16zl, burger z frytkami za 50-60zl.

Takie wyjście w Polsce to może były 20-30% tańsze niż w Londynie.

Ale wiadomo... każdy ma swoją prawdę futbolu. #pdk


@FantaZy: No pewnie, i w tym samym miescie znajdziesz piwo po 5zł i burgery za 15zł. Taka prawda. Rowniez w tym samym miescie znajdziesz burgera za 70zł i piwo za