Wpis z mikrobloga

@Jabby: to ktokolwiek mając wehikuł czasu zrobiłby cokolwiek innego jak kupić BTC, wytatuować sobie klucz prywatny gdzieś na dupie i wracać do swoich czasów spieniężyć fortunę?
Po prostu Ziobro moim zdaniem nie ma żadnych zachamowań.


@FrasierCrane: Zastanawia mnie, co jest z nim nie tak? Podobno już na studiach udupiał ludzi. Ja wiem, że jestem złym człowiekiem i dlatego nie startuję do polityki, bo podejrzewam, że czyniłbym rzeczy straszne. Wielkie, ale straszne.
@FrasierCrane: Zastanawia mnie, co jest z nim nie tak? Podobno już na studiach udupiał ludzi. Ja wiem, że jestem złym człowiekiem i dlatego nie startuję do polityki, bo podejrzewam, że czyniłbym rzeczy straszne. Wielkie, ale straszne.


@DIO_: w normalnym kraju jego politycznym końcem byłaby akcja jak dojechał lekarza "za śmierć ojca", przy okazji robiąc wielkie szkody dla polskiej transplantologii, co na pewno kosztowało iluś ludzi życie, a wielu jego skrócenie
Co nie znaczy, że te nie są. Po prostu Ziobro moim zdaniem nie ma żadnych zachamowań.


@FrasierCrane:

Zastanawia mnie, co jest z nim nie tak? Podobno już na studiach udupiał ludzi.


@DIO_:

Ziobro to raczej socjopata i to taki bez specjalnych zdolnosci i polotu, znajomi ze studiow ledwo go pamietaja, dorwal sie do wladzy to msci sie ile tylko moze

Jesli kiedys to on dorwie sie do wladzy w kraju