Wpis z mikrobloga

Dobra, ostatnio wysłałem posta co polecacie na start to wysyłaliście jakieś niedostawalne specyfiky które są niebezpieczne, to drugi raz zapytam. Jakie narko jest git na start z fajnym efektem i jest łatwo dostępne, od jakiegoś typa trudno mi będzie kupić bo mam 15 lat. Myślałem o czymś z apteki, fajne są te rzeczy bez recepty?
#narkotykizawszespoko
  • 33
@Bezz_: mam propozycje, stan przed ściana, odlicz 404 kroki od ściany a następnie z pełnym impetem w nią spróbuj wbiegnąć. Może jak się walniesz solidnie w łeb to Ci przejdzie ochota na dragi. To nie jest bez powodu od 18/21lat.
@Bezz_: źle przeprowadzona reakcja (zresztą #!$%@? nie da się tego zrobić dobrze w domowych warunkach, ja nie wiem jak mogą to jeszcze po kablach walić...) pozostawi po syntezie nadmanganian potasu, silny utleniacz. Zresztą ogólnie związki manganu są neurotoksyczne, więc można sobie zrobić dużą krzywdę, szczególnie przy przewlekłym stosowaniu
a te growkity są trudne do zrealizowania i ile trwa taka akcja, i trzeba to wszystko trzymać caly czas w jakims miejscu ze swiatlem bo byłby przyps gdy stary wchodzi do pokoju a tu rosną grzyby.
@irena12: metkat to ogólnie zły pomysł dla kogoś kto nie miał nigdy styczności z dragami i wg opa ma 15 lat XD nie radziłabym robić na własną rękę syntezy albo ekstrakcje, za dużo tu może pójść nie tak
@Bezz_: 15 lat to dużo za wcześnie na branie czegokolwiek, do 20 roku życia rozwija sie najbardziej mózg i mogą wyjść choroby psychiczne. To tak jakbyś piekł ciasto a w trakcie pieczenia #!$%@?ł do piekarnika łapska, nie dość że się poparzysz ro jeszcze wyjdzie ci zakalec a nie ciasto więc idź lepiej pograj sobie w minecrafta, overwatcha, csa czy inna gre a potem zwal sobie do animowanej gołej tracer czy innej