Wpis z mikrobloga

Mam taką rozkminę. Jak wiemy #konstantynopol został zdobyty kompletnym fartem przez Mehmeda. Ciekawe jakby wysłać snajpera z z ekstremalnie dobrym skillem oraz bronią dalekiego zasięgu, czy coś by to zmieniło?

Oczywiście byłoby duże ograniczenie: 30 nabojów. (A czemu 30? A tak sobie wymyśliłem)

Jak sądzicie? Czy Półbóg z przyszłości z tak ograniczoną amunicją mógłby odwrócić los bitwy?
Tak naprawdę kilka dni dłużej i Konstantynopol by się utrzymał bo dopłynęłyby posiłki, a wieść o tajemniczej BOSKIEJ (chrześcijańskiej) broni mogłaby wywoływać niezły efekt psychologiczny ;)
Przyjmujemy że:
- Cesarz Konstantyn i Rzymianie przyjmują wysłannika z owacjami i pozwalają mu działać po swojemu, a on z kolei ma możliwość dzielenia się taktyką.

-Wysłannik z przyszłości nie może zdradzić przyszłości

Tak ogólnie to fajnie by się grało w taką grę ( ͡° ͜ʖ ͡°) miałbyś komandosa z Call of Duty kontra dzikusy.

#rozkminy #historia #gownowpis #glupierozkminy
Czyste_Buty - Mam taką rozkminę. Jak wiemy #konstantynopol został zdobyty kompletnym ...

źródło: comment_1641670601iw9zwRp3TaqpEvVOewKWlf.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@tos-1_buratino: Tak, wiem. Ale grube ryby napewno byłyby w zasięgu broni. Ciekawe czy chociażby trafienie w armatę Turków pociskiem przeciwpancernym coś by zdziałało? Np to że szybciej by się rozkruszyły ;)

Poza tym Mehmed był cały czas obecny na polu walki, taki obóz był pewnie w odległości kilometra.
A to kto kim jest, mógłby się dowiedzieć od Rzymian :D wiem że to totalnie głupie ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@Czyste_Buty: Wysłanie go na pole bitwy, gdzie spawnuje się obok ahmeda z toporkiem skończyłoby się fatality i po misji. 30 zwykłych wojaków też pewnie za wiele by nie zmieniło, więc to by musiała być misja celowana, albo dłuższy czas na przygotowania.

Ciekawie natomiast mogłaby wyglądać misja ala assasins creed na poziomie "cheater", gdzie jest termowizja, noktowizja i w sumie 100% skuteczność bo i tak kolesia nie zoperują. Zresztą co by tu
  • Odpowiedz