Wpis z mikrobloga

Mój nowy guru finansowy Wapniak powiedział żebym złożył etoro i kupował Fangi typu Amazon bo ceny polecą w 2022 w kosmos... Tylko płynne amerykańskie spółki z Nasdaczka, nie jakies gowno spółki... i krypto jeszcze, xrp najlepiej bo on już jest zapakowany.( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda
Pocote_kwiaty - Mój nowy guru finansowy Wapniak powiedział żebym złożył etoro i kupow...
  • 24
  • Odpowiedz
Nasłuchał się Jokera i nawet przejął od niego nomenklaturę, kropka w kropkę powtarza jego teksty.
Ja pokuszę się o swoją predykcję - za rok Wapniak będzie musiał pójść na etat, bo erozja kanału będzie dalsza.
On sam nic nie wnosi, tylko powtarza coś po kimś, tak więc będzie cieniem swoich guru.

@Po_co_te_kwiaty: @dedik: @WiktorekS: @kiedysbedetuplatynka: @gustowny_dzikus: @Klopsztanga: @temp16: @hrabia_ponimirski:
  • Odpowiedz
@maczeta31: @hrabia_ponimirski: @temp16: @WiktorekS: @Klopsztanga: @gustowny_dzikus: @dedik: @dedik: @Po_co_te_kwiaty:

nie wiem z kogo bardziej sie powinniscie smiac
z wapniaka czy moze z samego siebie?

gosc nierobiac praktycznie nic, sprzedal wam kilkanascie tys nieswojej ksiazki, zarobil setki tysiecy zl i wlasnie wam pokazuje co buduje za ten hajs

wy tymczasem na wynajetych 2 pok z aneksem o pow 36m2 marszczycie freda do waszego innego
  • Odpowiedz
wy tymczasem na wynajetych 2 pok z aneksem o pow 36m2 marszczycie freda do waszego innego guru, ktory przez grubo niz 12 mies szortowal tesle, kiedy trzeba bylo kupowac, cd projekt, dokladnie tak samo, no i przede wszystkim przez wiele lat w kazdym niemal wywiadzie powtarzal ze nieruchomosci sa przewartosciowane w PL, zeby bylo smiesznej, na kanale wapniaka najczesciej.


@dcom: no chyba ty :)
  • Odpowiedz
@dcom: słuchaj no, nie obchodzi mnie ile ma subów i ile zarobił na sprzedaży nie swojej książki, co buduje, czym jeździ i ile ma na koncie... Tu chodzi o rację...W Grudniu 2020 nagrał filmik w którym mówił, że jest niedzwiedziem i jakby shortowal, to by go rynki rozjechaly... A teraz promuje brokera etoro i zachęca do kupowania Amazona i innych Fangow, które są po mocnych wzrostach...
  • Odpowiedz
@dcom: XD Wapniak mi nie sprzedal zadnej książki, nie mam tez zadnego innego guru inwestowania bo wiekszosc z nich albo gada jakies oczywistosci albo jakies teorie z dupy, ktore sie nie sprawdzają. Po prostu jak slysze co gosc gada na tym filmiku to wiem ze #!$%@? się zna a to ze inni go oglądają i ma duzo subow to juz nie moja sprawa xD
  • Odpowiedz
@Po_co_te_kwiaty: no przeciez wiadomix, tu nie chodzi o zadna wiedze typy a o prowizje, szkolenia, ksiazki i inne rzeczy. mamy 2022 i jesli ktos wierzy ze ogladajac pl yt, dobrze zainwestuje swoje ciezko zarobione pieniadze, to nic jak pogratulowac z clego serca.

gdzie jest amzn po mocnych wzrostach? chyba ze mowimy o 2020??

etoro, a czemu nie, pewnie, jest kasa jest etoro, za pol roku bedzie xyz bo ci beda sie
  • Odpowiedz
@dcom: suby nie mają aż tak dużego znaczenia. Liczą się wyświetlania, a te Wapniak miał ostatnio słabe: kilka-kilkanasxie tysięcy dla kanału z 400 k subów? To są bardzo słabe wyniki... Dopiero ostatnio jeden filmik z dramą z Traderem21 przebił 100k...
  • Odpowiedz