Wpis z mikrobloga

Nawet mu do twarzy w nowych kapciach :)

Powoli zabieram się za składanie tej cholery, spodziewajcie się większej ilości postów. Na razie mogę zaraportować, że tylny wahacz pomyślnie przeszedł operację rozginania pod silnik, a także że o 15 mm dłuższy tylny amortyzator pasuje całkiem nieźle. Tyle że przez nowy armor tylny i dużo wyższe opony (Schwalbe Super Moto X) prześwit pod ramą zwiększył mi się tak bardzo, że muszę przedłużyć stopkę xD Może przy okazji pomyślę nad jakimś usprawnieniem jej rozkładania, bo obecnie najwygodniejsze to to nie jest.

W przyszłym tygodniu zamawiam masę osprzętu rowerowego, za w sumie 1300 pln (hamulce, manetki, przerzutki, linki, korby, blaty korby itd), więc będzie się działo w najbliższych tygodniach :)

#qwarqqmajstruje #rowercargo #towarower #ebike #rower
q.....q - Nawet mu do twarzy w nowych kapciach :)

Powoli zabieram się za składanie...

źródło: comment_1641654334fjJXJu6QQD6BP0lG1mgt8j.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@swecy_mje_plendzo: silnik qs 212 35h 17x5t, nominalnie 1,2kw ale ludzie puszczaja go na większych prądach. Sterownik Sabvolton ML7260, bateria jeszcze nie wiem, na pewno dolna granica to 13s/7p, bo chce mieć 100km zasięgu na jednym ładowaniu (plan 3x100: 100km zasięgu, 100kg ladownosci, do 100 kg kierowca). Ale kusi mnie by dać wyższe napięcie :)
  • Odpowiedz
@mlesz: Rama z wspawaniem i elementami by dalo rade to jezdzic to 2k, mysle ze już 4k spokojnie wydalem na elektryfikajcę i osprzęt, jeszcze 3-4k wydam. Zamknę się z tym projektem w 10k pewnie. Na koniec zrobie podsumowanie, wszystko mam na mailu
  • Odpowiedz