Wpis z mikrobloga

@Tuff: przeskok w jakości jest ogromny, ten twór jest tragiczny jako film ogólnie; Keanu nie ratuje, wręcz pogrąża całość razem z resztą kłód- zombie. jako fan serii i ogólnie sci-fi aż musiałem się wyżalić. Do obejrzenia obowiązkowo, aby się przekonać jak bardzo kino może #!$%@?ć markę Dx
  • Odpowiedz
@F33dbacK: Też jestem fanem SF i często bardzo przymykam oczy żeby coś obejrzeć ale w tym matrixie to tylko Trinity coś uratowała a najlepsze, że w poprzednich częściach mi nie pasowała xD
  • Odpowiedz
4 część to profanacja trylogii, ciężko się ogląda taką żenadę (,)


@F33dbacK: Tak jak 2 czy 3 nie są profanacją 1 xD 4 chciał/chciała/chciało Wachowski pojechać sentymentem no i nie wyszło.
  • Odpowiedz
@F33dbacK: Ten film to z założenia parodia Matrixa. Nawet w filmie przyznają, że ta część musi powstać, bo WB chce reboota. Wachowska miała wybór reżyserować to samemu albo dać komuś innemu. Sama nakręciła gniota i piąta część już nie powstanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@F33dbacK: pierdzielicie, mi się tam podobało :D wiadomo, Matrix 1 to nie jest, ale calkiem spoko się bawiłem. Matrix byl zawsze pokręcony i tutaj pokręcilo go jeszcze bardziej - dla mnie plusik.
  • Odpowiedz
@F33dbacK: Czy wy nie widzicie, że sam film próbuje przekazać #!$%@? tych czasów, czyli jedno wielkie odtwórstwo i powielanie utartych oraz sprawdzonych schematów, żeby tylko zarobić? W filmie padło w którymś momencie, że ludzie chcą nowego, ale jednak tego samego starego - no to macie, proszę bardzo! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do przesłania, też jest ciekawe - 20 lat temu Matrix jako film miał przy okazji
  • Odpowiedz
@azmar: Bardzo ładny komentarz.

Film był niezły, "rozkmninki" i zamysł świetne; jedynie za dużo rozpierduchy, szczelania, #!$%@? (ale LUDZIE TEGO CHCOM, TEGO CHCOM ONI, LEWAKI, UPRAWIAĆ WOLNY SEKS NA NASZYCH OCZACH, PATRYJOCI, NIE DOPUUUUŚCIE DO TEGO).
  • Odpowiedz