Wpis z mikrobloga

Z racji, że najpewniej będę przesiadał się z ally na hordę i nie chce mi się zbytnio robić researchu na wowprogressie.
Na którym realmie najlepiej zagrać?
Kazzak, BL czy Draenor? Może jakaś inna opcja?
Celuję oczywiście w jakieś sensowniejsze CE, gildie polskie i anglojęzyczne.
#worldofwarcraft
  • 14
@korporacion: jestem zbyt uzależniony od tej gry xD już kiedyś pisałem, że łatwiej mi było rzucić 5 lat palenia, a suplement pod postacią finala nie przyjął mi się(#!$%@? mnie to, że nie mogę wskoczyć na każde krzesło i stół - po prostu uwielbiam skakać w grach xD)
Dobra, po zobaczeniu rio podjąłem decyzję. Granie na BLu, na którym tylko 19 gildii ubiło sylvankę nie ma sensu, dalej nie będę miał pewności, że będę mógł grać paladynem. Wybieram kazzaka. Przemawia do mnie 80 gildii z CE, a transfer z ravencresta(21 gildie z CE) do BLa (19) gildii to takie z deszczu pod grad xD Biorąc pod uwagę, że zdecydowana większość tagu gra po stronie hordy, to będzie można kiedyś zorganizować
@JanekSSJ: 19 z czego 3 rozwiązane i 1 która nie raiduje. Retem do tego nieco ciężej znaleźć coś bo większość gildii ma "swojego" reta/dwóch. W każdym razie powodzenia w poszukiwaniach na Kazzaku Bracie Recie ( ͡° ͜ʖ ͡°)