Wpis z mikrobloga

@youngpablo: bo nawet jak ma sie fame, a jest sie brzydki to i tak ciezko ja wyrwac bo ta brzydota cie blokuje, a leksiu mial fejm u 10 latkow i byl znany z tego ze jest smiesznym grubaskiem z teamu tworzacego content dla dzieci, a nie gangsterem z pruszkowa
  • Odpowiedz
@Betoniarka69: aa chyba ze tak, nie siedzę zbytnio w temacie, masz racje wsm
Btw ciekawi mnie kreowanie wizerunku w necie i jego korelacja z różnymi „targetami” (jeśli chodzi o dupy), a konkretniej jaki wizerunek (przy dość dobrym wyglądzie/poziomie atrakcyjności) przyciągnąłby najwiecej dup typu Julka-studentka (chodzi o te z topki). Bo imo wizerunek gangstera to raczej w większości będzie przyciągał karyny (choć mogę się mylić)
  • Odpowiedz
@youngpablo: nie karyny bo duzo raperow kreuje sie na takich co maja konflikt z prawem i niektorzy maja zajebiste laski, ale na pewno taki nie wyrwalby najwiecej. Ciezko mi powoedziec jak statystycznie byloby najlepiej, chyba raper ale ktory nie robi z siebie patusa
  • Odpowiedz
@Betoniarka69: Ponieważ prawda jest taka, że tak mentalnie to one jeszcze siedzą w piaskownicy i nie zganiaj tu winy na zacofanie bo podstawowym pytaniem to jest tutaj ale gdzie są rodzice tudzież inni opiekunowie prawni? Ale jak znam życie to pewnie jakaś walnięta mamuśka jeszcze pochwala, że jej córcia to taka dorosła już. Swoją drogą to za dobrego gustu ten Leksiu nie ma jak celuje w takie lambadziary
  • Odpowiedz
@Betoniarka69: jeśli faktycznie ma 14 lat a on o tym wiedział, to nie ma to żadnego znaczenia jak dorosło ona wygląda, to pedofilia i koniec. Takie tłumaczenie jest dość śliskie i niebezpieczne bo każdy będzie mógł się usprawiedliwiać, że dla niego laska wyglądała dojrzale i dorosło. Roman Polański też.

Tak czy inaczej ten gościu jest #!$%@? creepem i debilem. Jak można mieć jakąś tam rozpoznawalność w necie i z oficjalnego konta
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Betoniarka69: jeśli laska miała 14 lat to nie ważne jak wygląda to pedofila. Trzeba mieć gówno zamiast mózgu żeby to usprawiedliwiać. A gruby potwierdza że znaczna większość tych wszystkich youtuberów to zwykle dzbany które wybijaja się na głupocie nastolatków.
  • Odpowiedz