Wpis z mikrobloga

@stray_dog: No tak, zgadza się, państwo ma się odwalić od wolnych mediów, czy nie powinno łamać praw człowieka, a Facebook to prywatna firma, która może banować użytkownika, gdy ten łamie zasady, na które się zgodził przy tworzeniu konta. Ale weź tu tłumacz...
  • Odpowiedz
korelacja to miara statystyczna, i nie jest tożsama z przyczynowością


@Ozjasz_GoIdberg: A nie trafia do Twojego móżdzku, że tu nie chodzi o czepianie się, czy chodzi o korelacje, czy przyczynowość, a o to, że takimi postami daje się do zrozumienia obserwującej widowni, że szczepionki są złe, że takie posty mogą do tego zniechęcać, co jest szkodliwe? Tu jest ważna intencja, szkodliwość takich postów, tego typu fejki się roznoszą i zyskują
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ozjasz_GoIdberg: podając statystyki też można manipulować. Przykład masz codziennie w tvp, ale jak chcesz, mogę ci kilka przykładów wygenerować:
-Po WW2 trafilismy pod "opiekę" rosjan. Jak ona wyglądałz chyba każdy wie, dlatego dziwi mnie że kraj który na koncie zabitych ma najwięcej rosjan (23 miliony) nie jest w ogóle upamiętniony za swoje dokonania.

Właśnie przedstawiając statystykę, dałem podstawy do wychwalania jako polacy, 3 rzeszy niemieckiej.

Już widzisz że przedstawiając prawdziwe
  • Odpowiedz