Wpis z mikrobloga

Śmieszy mnie panteon prawicowych gwiazdek... Kogo oni tam mają w tym swoim wunderteamie?

1. Korwin -- Od 10 lat powtarza, że Unia Europejska niedługo upadnie, w Chinach panuje dziki kapitalizm, a Niemcy mają ujemny przyrost gospodarczy. Kanapowy polityk, który przywołuje Hitlera ilekroć jego partia przekracza próg wyborczy. Nigdy niczego poważnego nie osiągnął. Dlatego jest bogiem wszystkich nieudaczników.

2. Cejrowski. Turbokatotalib, który zna się na wszystkim i najchętniej strzelałby do Ruskich. Polak patriota, który mieszka wszędzie, tylko nie w Polsce.

3. Mariusz Max Kolonko. Poważny dziennikarz, prowadzący kanał na prestiżowym portalu Youtube. Ponadto prowadził bloga na huffington post. Serwuje swoim widzom półprawdy, manipulacje, i odgrzane materiały wyprodukowane przeszło dekadę temu.

4. Krzysiu Bosak. Polak, patriota, katolik. Wschodząca gwiazda polskiej gimbazy. Studiów nie skończył, za to był prezesem prestiżowej organizacji nacjonalistyczno-katolickiej -- Młodzieży Wszechpolskiej. Poseł jednej kadencji w Lidze Polskich Rodzin. To mu otworzyło bramy do wielkiej kariery -- wystąpił m.in. w Tańcu z Gwiazdami. Masakruje oponentów na Twitterze.

5. Stanisław Michalkiewicz. Polityczny podżegacz i antysemita. Deklaruje się jako konserwatywny liberał. Znaczy: jest w politycznym niebycie, ale lubi się powymądrzać.

6. Przemysław Wipler. 35 letni ojciec piątki dzieci, z czego jednego nienarodzonego, lecz jako katolik nie stosuje takiego rozgraniczenia. Wielka (utracona) nadzieja republikanów. Niestety politycznie skreślony po niedawnej pijackiej aferze.

Dalej nie chce mi się wymieniać, bo leżących się nie kopie.

#bekazprawakow #prawica #krul #jkm #cejrowski #bosak #michalkiewicz #wipler
  • 19
@jajestemdiabel: Niechlujstwo intelektualne to coś zupełnie innego, objawia się np. w nazywaniu wzrostu gospodarczego "przyrostem". Nie nazwałem @jajestemdiabel debilem, taka interpretacja tej wypowiedzi świadczyć może natomiast o brakach w intelekcie. Napisał tylko, że bardziej adekwatny byłby nick "jajestemdebil", co należy odczytywać jako równoznaczne stwierdzeniu "bliżej Ci do debila niż diabła". Ponieważ każdemu człowiekowi bliżej do debila (istniejącego i będącego człowiekiem) niż do diabła (nieistniejącego lub niebędącego człowiekiem), to stwierdzenie jest prawdziwe
@jajestemdiabel: Vealheim prosił o przekazanie, bo najwyraźniej czarnolistujesz użytkowników, którzy przerastają Cię intelektem:

Niechlujstwo intelektualne to coś zupełnie innego, objawia się np. w nazywaniu wzrostu gospodarczego "przyrostem". Nie nazwałem >@jajestemdiabel debilem, taka interpretacja tej wypowiedzi świadczyć może natomiast o brakach w intelekcie. Napisałem tylko, że bardziej >adekwatny byłby nick "jajestemdebil", co należy odczytywać jako równoznaczne stwierdzeniu "bliżej Ci do debila niż diabła". Ponieważ każdemu >człowiekowi bliżej do debila (istniejącego i będącego
@fenis: Na lewaczka spuszczę kurtynę milczenia. W gruncie rzeczy myślę, że jesteś miłym facetem (przekazujesz wiadomości od kolegów, zachowujesz formy grzecznościowe), dlatego nie dodam Cię do czarnej. Lewaczek nie uwłacza mi tak bardzo jak debil i późniejsze, pokrętne tłumaczenie, które również urąga (niskiej, bo niskiej, ale jednak) inteligencji. Pozdrawiam.
@jajestemdiabel: możesz dla równowagi opisać lewicowy panteon? Bo ni #!$%@? się nie orientuję, a dobrze byłoby zobaczyć zestawienie z drugiej strony napisane w równie szyderczym stylu. Może być też bez szyderczego stylu, jeśli byłoby to wbrew twoim przekonaniom, ale chcę po prostu wiedzieć, kto liczy po lewej stronie.
@Vealheim: W moim wątku mi nie odpowiedziałeś to może w tym mi odpowiesz

A co konkretnie jest nieprawdziwego np w stwierdzeniu, że Korwin to kanapowiec, max odgrzewa kotlety, cejrowski legitymizuje do obrzucania rusków kamieniami, albo że michalkiewicz co chwile mówi że żydów wina?


Tylko nie odpowiadaj pokroju "wszystko" "nie chce mi się o tak absurdalnych rzeczach rozmawiać " czy cuś. Bo o ile się nie mylę wszystko powyżej jest prawdą. No