Wpis z mikrobloga

I tak np. osoby które nie mają ukończonej podstawówki nie mogą być zatrudnione na umowie o pracę.


@Moisze: a tu mnie akurat zaciekawiłeś, bo o tym nigdy nie słyszałem. Jeśli tak jest, to to jest chory przepis, pewnie sięgający jakiś archaicznych czasów i nikomu się nie chciało go zmienić. Obstawiam, że 90% społeczeństwa o tym nawet nie wie, bo w dzisiejszych czasach mało kto nie ma skończonej podstawówki, a ci co
@Moisze: p.s. co to w ogóle znaczy "zaszczepiony"? Ja na ten moment jestem za takiego uznawany, bo jestem po 2 dawkach, za parę miesięcy przestanę, bo nie wezmę trzeciej czy tam tego boostera.
Jeśli liczysz na zaszczepienie na poziomie ~90% przy obowiązku szczepienia się co pół roku to nie wiem czy Ci zazdrościć optymizmu czy współczuć odrealnienia xD
Jeśli liczysz na zaszczepienie na poziomie ~90% przy obowiązku szczepienia się co pół roku to nie wiem czy Ci zazdrościć optymizmu czy współczuć odrealnienia xD


@marv0oo: Nic nie wskazuje by tak miało być a z tego co wiem to zwyczajnie pfizer i moderna zmienią zalecenia z 2 do 3 dawek jako pełne zaszczepienie. Nie jest to nic nadzwyczajnego bo masa szczepionek jest nawet i 4 dawkowych.