Wpis z mikrobloga

@memento_mori tylko co on zmienia podczas jazdy samochodem jak na skrzyżowaniu typu T i tak to nic nie przyspiesza? Taka sztuka dla sztuki. Wiadomo, że jeśli jest więcej niż jeden pas w danym kierunku to na to sens, ale podczas egzaminów jak u mnie puszczali pojazdy przez stare miasto, to niczemu to nie służyło. Zresztą egzaminy i kursy u nas i tak rzadko kiedy służą nauczenia jazdy.
tylko co on zmienia podczas jazdy samochodem jak na skrzyżowaniu typu T i tak to nic nie przyspiesza?


@brickstone: Może jakiś jednoślad za Tobą chciałby skręcić w przeciwną stronę - wtedy ma więcej miejsca. No i uniemożliwiasz jednośladowi wyprzedzanie Cię z tej strony, w którą skręcasz - gdyby wpadł komuś taki głupi pomysł do głowy. Tak samo w sumie blokujesz tych co by chcieli wjechać pod prąd.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Palto-W-Palo-Alto: na nauce jazdy używałem, na egzaminie też. Na jakiś czas później mi zostało nawet jak za mną nikogo nie było. Teraz wrzucam jedynie gdy ktoś za mną jedzie. Ps. Nie polecam jeżdżenia prawą stroną jezdni. Prowokuje to debilne zachowania debili, którzy wyprzedzając nas stwarzają niebezpieczeństwo - w zdecydowanej większości - dla nas.