Wpis z mikrobloga

Dwie sprawy:
1. Siksy 14 letnie nie powinny fałszować wieku i zapuszczać korzeni na Tinderku.
2. Dziwne jest, że 25 letni koń interesuje się jakimiś 14 latkami i wysyła im knagę, mało jest dziewczyn w zbliżonym wieku?
To już znak że facetowi coś się we łbie nie tak klei.
#leksiu
  • 11
2. Dziwne jest, że 25 letni koń interesuje się jakimiś 14 latkami i wysyła im knagę, mało jest dziewczyn w zbliżonym wieku?


@hashtagmarcel: ale co tu ma wiek?

Wyobraz sobie ze podoba ci sie okreslony wyglad i tak moze wygladc i 14 latka i 25 latka.

Co ma do tego wiek? Jedynie jakby targetowal jakies <14 latki to wtedy jest problem ale skoro pyta o dowód (niektóre) itp to czemu wszyscy
Siksy 14 letnie nie powinny fałszować wieku i zapuszczać korzeni na Tinderku.


@hashtagmarcel: dużo rzeczy nie powinno się dziać, a się dzieje xD Dzieciaki w tym wieku robią różne durne rzeczy, więc nie ma co się specjalnie dziwić.
A ten Leksiu nie jest ułomnym emerytem, tylko chłopem przed trzydziestką, który powinien ogarniać internet na tyle, żeby wiedzieć, że w necie taka 14nastka może nawet sobie ustawić że ma 50 lat xD
@NewBlueSky: Ja wiem, że dzisiaj 14tki wyglądają jak 25 latki. Ale mimo wszystko trzeba jakoś weryfikować ile one mają lat. Teraz chłop nagra filmik i będzie się bronił "Oj nie wiedziałem że są takie młode" itd?
Nie ma wytłumaczenia dla tego oblecha, myśli się głową a nie #!$%@?.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hashtagmarcel: no weryfikacja jest po stronie tindera. Jesli kazdy vy mial pytac o dowod to tinder sam powinien wprowadzic reczna weryfikacje profili ktore wygladaja podejrzanie, tak jak w sklepach.

Jest oblechem ale faktycznie nie wiedział, wiec co ma powiedziec?

Logika>narracja
@NewBlueSky: Nie wiem, 25 letni facet powinien mieć łeb na karku. Chyba wie ile siks się kisi w necie pod sfałszowanym wiekiem? Powinien trochę myśleć kto tam może być po drugiej stronie, a nie wysyłać knagę po paru wiadomościach. Najłatwiej jest powiedzieć "nie wiedziałem".
@hashtagmarcel: jego sprawa jak "wyglada jego podryw", prawda jest taka ze jest oblechem, robi co chce, nie jest pedofilem. A ludzie sie zesrali tylko dlatego ze jest gruby i go nie lubia (bo jest inflencerem/ jest popularny, itd). Nikt nie mowi o tym ze jest oblechem z jednej strony, a produkuje materialy dla dzieci. A wszyscy opieraja krytyke o bezsensowne argumenty xD