Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 128
Współczuję wszystkim którzy mają świeże dzieci w dzisiejszych czasach.

Takie przewalone życie będą miały że szkoda gadać. To że będzie ono dużej potęgi gorsze niz życie rodziców to pewnik.

#dzieci #antynatalizm
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 90
@true-true: tak sobie tłumacz. Jakbyś potrafił spojrzeć dalej niż czubek własnego nosa to sam byś wyciągnął podobne wniosek.

To o czym piszesz czyli wychowanie to zupełnie inny temat. Już teraz mogą zapomnieć o wolności jaką mieliśmy my a dopiero się zaczyna.
  • Odpowiedz
To o czym piszesz czyli wychowanie to zupełnie inny temat. Już teraz mogą zapomnieć o wolności jaką mieliśmy my a dopiero się zaczyna.


@r5678: A kiedy zwykłe robaczki były naprawdę wolne? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@r5678: jestem tego samego zdania. Tylko że tym dzieciom prawdopodobnie nie będzie to nawet przeszkadzać (tak jak teraz większośc się posłusznie stosuje), bo one nie będą znały świata bez masek, testów, namolnej propagandy i pieczątek wymienianych na prawa.
  • Odpowiedz
@r5678: Może to Ty jesteś w błędzie? Może właśnie będą miały lepiej, ze względu na łatwiejszy dostęp do informacji niż my? Może w ciągu najbliższych 10 lat zostanie wynalezione lekarstwo na raka? O postępie technologicznym nie wspomnę.
  • Odpowiedz
@Reaamu: Możesz najwyżej pozazdrościć odpowiedzialnego mężczyzny, moja partnerka na pewno nie pozazdrości fajtłapy, który nawet na sale porodową bał się wejść, a nie bał się ryzykować czyimś życiem. To jest naprawdę godne współczucia.
  • Odpowiedz
@Reaamu: Elon Musk też wrzucał "obrazki anime w tym stylu", moja partnerka też je lubi. Stalkuj dalej ( ͡° ͜ʖ ͡° )*: A z tym obrzydzeniem to nawzajem.
  • Odpowiedz
: Aj wez, my mamy 2 miesięczne niemowlę i taka myśl wrecz przeraża ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Reaamu: pytam bez złośliwości, dlaczego w takim razie zdecydowałaś się na dziecko? co innego ludzie, którzy - z jakiegoś powodu - z optymizmem patrzą w przyszłosć, ale skoro Ciebie stan rzeczywistości przeraża, to skąd taka decyzja?
  • Odpowiedz
@r5678: i znowu. Najwięcej do powiedzenia mają ci, co nie chcą mieć dzieci xd Póki co pandemią nijak wpłynęła na moje dziecko oraz inne znane mi dzieci. Nie wpłynęła też jakos szczególnie na mnie. Jeździmy na wakacje, pracujemy, życie płynie normalnym torem. Nie mam z tego powodu jakiś szczególnych zmartwień.
  • Odpowiedz