Wpis z mikrobloga

Wedlug was ktory green out nadaje się najlepiej do celòw rekreacyjnych ? Fresh bomb czy pure line? Wiem ze jest troche tematow ale chce poznac aktualne opinie ludzi ktorzy stosowali wlasnie w celu rekreacyjnym. Jest wiele smakow i wersji a nie chce wywalac kasy w bloto. Dodam ze jestem pacjentem medycznej marihuany i stosuje rowniez olej cbd 30% w dawce okolo 120mg na dzien ale oczywiscie lubie tez rekreacyjne uzycie ziola dlatego tez was pytam. Myslalem o tej wersji citrus mix strong i wziecie okolo 20-30ml ale jest duzo tych smakow i wersji i się zastanawiam.
#greenout
  • 9
Tego citrusa wezme napewno bo ma najwiecej opinii a co sadzicie o tym forest fruits? Rzeczywiscie dziala nasennie? Na recepte rowniez mam indice i takie zamulacze ogolnie lubie najbardziej :) Jeszcze pytanie ile ml zarzucic , ogolnie pale od prawie 15 lat, a wapuje od kiedy jestem pacjentem czyli ponad rok , przerwy robie rzadko bo szkoda mi zdrowia :) Wiem ze thc w formie posilku czy plynu to troche inna bajka
@hempmont: Moge dostac we Wroclawiu lub okolicach olej cbd z hempmont ? Widze ze nick jak nazwa firmy to moze bedziesz wiedzial :) Zawsze biore ten 30% apeks i jestem zadowolony . I co myslisz o tym fresh bomb forest fruits? Rzeczywiscie taki usypiacz?
@Wojciech_Skupien: Wypilem dzisiaj rano cala butelke freshbomb forest strong i praktycznie zadnej fazy. Wczoraj wypilem ponad 60ml citrusa rozbite na 2 razy i rowniez nic nadzwyczajnego. 20ml dalem osobie bez zadnej tolerancji na thc i rowniez nic nie poczul, moze minimalnie lepszy nastroj. Tak ze jak narazie dla mnie to lipa. Moze sprobuje jeszcze raz jakis inny smak , zamowie ze strony producenta i wypije od razu cala butelke na raz
Wypilem 2 butelki. Jedna sam na raz , z rana. Nie odczulem nic. Moze jak po kilku kroplach dobrego oleju cbd czyli efekt na poziomie placebo. To ze pale nie powinno miec wiekszego wplywu na zjedzenie thc.