Wpis z mikrobloga

Pany zastanawiam się nad kierownicą do PC pod Simracing i symulatory tego typu. Poczytałem i wszyscy polecają t300. Rozejrzałem się na rynku i widze, że ceny ostro poszły do góry. Czy raczej tendencja wzrostowa się utrzyma, czy to taki okres? Jest w Euro RTV AGD T300 RS GT za 1799zł i można spróbować zakupić na 10 rat 0% co byłoby spoko dla mnie, bo nie chce wydawać prawie dwóch koła na zajawkę która może okazać się na chwilę. Nie mam ciśnienia i wolałbym się dowiedzieć, czy nie lepiej będzie poczekać trochę czasu, czy też bez zastanowienia się brać.
#t300 #thrustmaster #simracing
  • 2
@Mjut93: Jak nie masz ciśnienia to obserwuj sobie outlet na oleole czasem wstawiają za niższe pieniądze niż używki na olx fakt że są naprawiane i na naprawioną usterkę nie dają gwarancji ale na całą resztę już tak, to sobie poszukaj z naprawianymi pedałami. Ja z pół roku temu dziadowałem a była t150 za 300zł gdzie używki już do 500 dobijały
@L1tracz: To znaczy chyba wolałbym wziąć nowy zestaw z gwarancją. Czytałem, że kiedyś thrustmastery męczyła awaryjność i niby z czasem się to zmieniło. Kupując nową sztukę podobno trafia się na sztuki pozbawione wad wcześniejszych. Ale dzięki za cynk, będę miał na uwadzę i obserwował temat. :D