Wpis z mikrobloga

W 2020 głosowałem na Bosaka w pierwszej turze (wybacz Stanisławie Żółtku)j i na... Trzaskowskiego w drugiej.

Przepaliło wam styki? Tak, dokładnie czytacie. Nie chciałem by rządził PIS razem z prezydentem, bo widziałem co się działo za PO gdy rządził Tusk a później Kopacz razem z Komorowskim. Mądrzejszy o doświadczenia postąpiłem inaczej. Chociaż w 2015 roku głosowałem na Dudę (w drugiej turze). W pierwszej wiadomo na kogo, kto mnie zna. Ale nigdy nie głosowałem na PIS. Więc mam czyste sumienie i wolny oddech

Teraz widzę, że niektórzy chcą powrotu Tuska i się z nich śmieje. Nie róbcie tego, nie wracajcie do tego co było! On nie jest mesjaszem ani cudotwórcą. Jest po prostu drugą odnogą tego samego systemu postmagdalenkowskiego III RP. Pomijając to, że starzy to nienawidzą, średnie pokolenie się na Tusku zawiodło a dla młodych jest kompletnie nieatrakcyjny. To moje wyznanie. Róbcie co chcecie, ale nie głosujecie znowu na demoliberałów z Czerskiej

#bekazpisu #bekazlewactwa #bekazpodludzi #bekazprawakow #tusk #kaczynsk #gownowpis #feels #wyznanie
  • 18
  • Odpowiedz
Przepaliło wam styki? Tak, dokładnie czytacie


@brednyk: Nie przepaliło. Możesz dostać od #neuropa plakietkę good job podobnie jak 50% myślącej konfederacji, co nie jest narodowym bezmózgowiem środowiska bosaka właśnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@brednyk: nie chciałeś by rządził PiS więc w pierwszej turze zagłosowałeś na największego fanatyka religijnego i zamordyste który z największymi odpałami z PiSu mógłby piątki przybijać a w porównaniu przebija ich w najgorszych cechach o głowe? świetny plan!
  • Odpowiedz
@NoJakNieJakTak: jesteś głupcem, wybory prezydenckie nie mają nic do rządów (polecam zapoznać się z trójpodziałem władzy).

Poza tym Bosak był najbardziej liberalnym kandydatem poza Tanajno i Żółtkiem.
  • Odpowiedz
@grubson234567: przynajmniej wyborcy Bosaka myśleli samodzielnie, bo wyborcy pozostałych kandydatów w większości głosowali albo na jednego Dudę albo na jednego Trzaska. Czyli podążali za ideologią

A u Bosaka bodajże 52% głosowało za Trzaskowskim a 48% za Dudą
  • Odpowiedz
@brednyk: na początku chciałem ci napisać że wiem co to trójpodział władzy natomiast Bosak podpisał by wszystko w zamian za ustawy wprowadzające w Polsce katolicki taliban, ALE potem przeczytałem:

Bosak był najbardziej liberalnym kandydatem

i stwierdziłem że tylko cie wyśmieje: XD
  • Odpowiedz
@cptyossarian765: głosowanie na największego opozycjonistę bo inni nie mają szans jest głupotą i największym błędem. Parę lat temu widziałem wyniki wyborów w Holandii i tam aż 8 partii przekroczyło 5% a żadna partia nie miała 30%

To jest prawdziwie wolny wybór. A nie głos na Stalina bo Kaczyński be albo odwrotnie
  • Odpowiedz
stwierdziłem że tylko cie wyśmieje: XD


@NoJakNieJakTak: masz prawo, bo i tak jesteś głupcem. Pamiętaj, że Narodowcy u boku JKMa stali się bardziej liberalni i wolałbym narodowców wolnorynkowych niż ekipę z Czerskiej czy socjalkatolików z PiS
  • Odpowiedz
@brednyk: jeśli narodowcy przy boku JKMa stali się bardziej liberalni to nie chce pamiętać ich z przed tego wielkiego Sojuszu xD ;_;

Natomiast Konfederacja na ten moment to właśnie socjalkatolicy.
  • Odpowiedz
@NoJakNieJakTak: hahahaha, jesteś śmieszny, to obecnie jedyna partia w sejmie, która się upomina się o więcej wolności zarówno światopoglądowej jak i biznesowej, poza tym walczą z lockdownami i segregacją sanitarną. Nie chcą też paszportów covidowych. I chwała im, bo zdobyli dzięki temu elektorat kobiet 30-40 letnich, co zauważyłem śledząc fora.

To nadal jedyna partia, która nie zagłosowała za podwyżka podatków.
  • Odpowiedz
@grubson234567: Dlaczego uważasz Trzaskowskiego za lepszą osobę do rządzenia od Dudy? Tylko szczerze i konkretnie - bez jakichś detali.
Trzaskowski postuluje wprowadzenie covidowego zamordyzmu na skalę austriacką; za nic ma wolność jednostki. Swoim fanatyzmem w tym zakresie i oderwaniem od rzeczywistości ostatnio autentycznie mocno mnie rozczarował i stwierdzam to z przykrością, bo minimalnie bardziej optowałem właśnie za nim, a nie za Dudą - ostatecznie olałem 2.turę i chwała mi za
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@omogl1n: dodajmy do tego że nie jest politykiem niezależnym bo jest finansowany przez niemieckie cdu, no i jawnie i oficjalnie wspiera lewackie bojówki typu antify.
  • Odpowiedz
W 2020 głosowałem na Bosaka w pierwszej turze (wybacz Stanisławie Żółtku)j i na... Trzaskowskiego w drugiej.

Przepaliło wam styki?


@brednyk: Nie, wielu już widziałem debili.

Ale nigdy nie głosowałem na PIS. Więc mam
  • Odpowiedz