Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do:
https://www.wykop.pl/wpis/62931733/kto-glosuje-za-jedyna-wolnosciowa-partia-czyli-kon/

Moja odpowiedź, która, chciałbym, aby dotarła do szerszego grona:

Co mi szkodzi odbić się kodem QR, skoro mam szczepienie, a wyciągnięcie telefonu i odpalenie aplikacji to raptem 3 sekundy? To wy, szury i foliarze, macie gigantyczny problem, bo z powodu swojej głupoty i dziecinnej naiwności, łykający wszelkie fake newsy jak leci, boicie się szczepień. Ruska propaganda zasiała w was irracjonalny lęk i nie jesteście w stanie tego ogarnąć, ponieważ dysponujecie zbyt małymi rozumkami. Nie boicie się wirusa, który autentycznie zmiata z planszy masę ludzi + doprowadza do długotrwałych powikłań wielokrotnie więcej innych, których nie zabił - a boicie się szczepionki, gdzie ryzyko groźnych powikłań jest tak prawdopodobne, jak wygrana w totolotka. Tfu, nie żal mi was. Jestem za tym, aby wam jeszcze bardziej #!$%@?ć i uprzykrzać życie, tak jak zapowiedział Macron. Nie może być tak, że z powodu irracjonalizmu i skrajnej głupoty będą dalej umierały tysiące ludzi. Zupełnie niepotrzebnie. Sam się dzisiaj dowiedziałem o śmierci osoby z dalszej rodziny, która będąc seniorką została zakażona przez swoją antyszczepionkową synową. Pluję na was totalnie.


#koronawirus #2019ncov #covid19 #foliarze #medycyna
  • 8
@Siemomyslaw: zaszczepieni przenoszą wirusa jak niezaszczepieni, a nawet bardziej bo zaszczepieni przyczyniają się do efektu ADE, a sama szczepionka to jest tzw. "leaky vaccine", za którą nikt nie bierze odpowiedzialności i skoro 3-4 dawki rocznie nadal powodują że ludzie lądują po niej w szpitalach, to nieodpowiedzialni są zaszczepieni skoro wierzą w maiczny elixir zamiast zainteresować się lekami i wczesnoobjawowym leczeniem POZ.
Masa niezaszczepionych, to ozdrowieńcy na których twój macron i reszta
bo z powodu swojej głupoty i dziecinnej naiwności


@Siemomyslaw: Jesteś pewny że to szury są głupie, i dziecinnie naiwne? Ostatnia prosta, szczepimy sie i wracamy do normalnośći? Ty już wróciłeś czy dopiero po 8 dawce będzie powrót do normalności? Przestrzegany był zakaz wchodzenia do lasu żeby babci nie zabić? Szczepimy się żeby nie zachorować i innych nie zarazić tak?
@Siemomyslaw:

To wy, szury i foliarze, macie gigantyczny problem, bo z powodu swojej głupoty i dziecinnej naiwności, łykający wszelkie fake newsy jak leci, boicie się szczepień.


Naprawdę nie trzeba bać się szczepień, aby być przeciwnikiem policji chodzącej po restauracjach i wyrzucającej ludzi bez ważnego kodu qr.

Jestem za tym, aby wam jeszcze bardziej #!$%@?ć i uprzykrzać życie, tak jak zapowiedział Macron. Nie może być tak, że z powodu irracjonalizmu i skrajnej