Wpis z mikrobloga

#dieta #pytaniedoeksperta #jedzenie #przemyslenia

Czy w sumie można żyć bez jedzenia warzyw / owoców i nie mieć problemów ze zdrowiem? Zastanawia mnie to bo praktycznie całą zimę jem chleb, jajka, wędliny, masło, sery itp... a z warzyw to właściwie tylko ogórki kiszone, jakieś kiełki rzodkiewki, czasem papryka ale podsmażam ją na patelni. Papryczkę chili tylko jem praktycznie codziennie. Owoców właściwie 0 nie licząc czasem banana na kolację a ogólnie czuję się świetnie i mam mnóstwo energii.
  • 7
  • Odpowiedz
jak organizm się nie domaga to pewnie wszystko dostarczasz


@Kaloryfe: no właśnie mnie to ciekawi bo praktycznie nie ciągnie mnie do owoców, trochę tylko do warzyw stąd te ogórki i papryczki.
  • Odpowiedz
@Bonwerkz: nie jem od dziecka warzyw (nie lubie + mam duzo nietolerancji/alergii pokarmowych na warzywa/owoce) i badania mam perfekcyjne. Ale 70% diety mam czystej glownie mieso, jaja, orzechy i nie pije alkoholu ani innych uzywek nie biore. Jak dla mnie to jak nie lubisz warzyw/owocow to nie ma co sie zmuszac. Witaminy i inne znajduja sie rowniez w miesie, zdrowych weglach itd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bonwerkz: mozna bez problemu. Jest całkiem sporo ludzi którzy jedzą tylko I wyłącznie mięso, głównie steki z krowy, robią tak od wielu lat i są zdrowi i silni. Sprawdź carnivore diet.

BTW owoce są przereklamowane.
  • Odpowiedz