Wpis z mikrobloga

@XIONC_CI_MORDE_LIZAL dokładnie, byłem na tym weselu. Potem jeszcze teściu chciał podbiec zobaczyc co się stało i potknął się o te futrynę i skręcił kark upadając na kant wiejskiego stołu, teściowa tak za żel spanikować ze jej się pęto kiełbasy z tego stołu owinelo wokół szyi i się udusiła, trup na miejscu.
  • Odpowiedz
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL ja #!$%@? żeby miejskie legendy opowiadać jako prawdziwe historie to trzeba być #!$%@? na maksa. Więc dodaje kolejne dla ciebie na przyszłość. Panna młoda podrzucsns przez gości nie została złapana i uderzyła o zimie-zgon na miejscu. Młody podczas tańca tak mocno kołował młodą że ta #!$%@?ła głową w filar-zgon na miejscu. Panna młoda puściła się ze świadkiem. Panna młoda puściła się z fotografem. Panna młoda puściła się z wokalista. Pan młody
  • Odpowiedz
@Lemon_cheese: zaslyszane od fotografa.
1. Nawalony koleś pomylił drzwi od łazienki z tymi od kuchni i naszczał do zlewu na naczynia.

2. Kolesie z jakiegoś zespołu mieli mikrofony bezprzewodowe zaczepiane za uchem. Dwójka z nich poszła gdzieś, zapomniała ich wyłączyć i zaczęli obgadywać młodą, że gruba świnia itd. Reszta kapeli nie zdążyła zareagować i wszystko poszło na głośniki. Kwas jak cholera do końca wesela ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Lemon_cheese: kiedyś fotografowałem wesela i historie od kapeli usłyszałem. Na oczepinach w programie mieli motyw że Pan młody jest przebierany za bobasa (jakąś czapeczka, sliniak) z tyłu panna młoda za prześcieradłem a jej ręce udają ręce bobasa/Pana młodego. No i ma różne zadania np. Dziecko ma wypić mleko, czy tańczyć. Ogólnie jak na tym wideo.

No i na tym konkretnym weselu młody był już narąbany, a było zadanie że dziecko ma
Radus - @Lemon_cheese: kiedyś fotografowałem wesela i historie od kapeli usłyszałem. ...
  • Odpowiedz
@Lemon_cheese: Kilka różnych, chociaż raczej lekkie i zabawne, niż bardzo pato. Cześć z wesel na których byłem gościem, cześć gdy pracowałem na sali weselnej.

1. Z zamówionej 3-osobowej orkiestry z kobiecym wokalem pojawił się tylko klawiszowiec, wyglądem podobny do Janusza Alfa. W okolicach oczepin był tak napruty, że założył ciemne okulary i nie był w stanie ustawić keyboardu. Wyszedł fajny miks :)

2. Znajomy jako fotograf, znajomy znany z tego, że
  • Odpowiedz
@zielonzielon: inna mentalność. Ślub, wesele, niektórzy nawet myśleli, że chłopak se w końcu znalazł dziewczynę (może na to po cichu liczyli). Tam się życie kręci w okół tego kto, z kim, kiedy i gdzie. Ludzie całe życie na gospodarce i te tematy. Bardzo biedny region.
  • Odpowiedz
@Lemon_cheese #!$%@? sytuacja o jakiej słyszałem, nie byłem świadkiem. To kilkanaście lat temu było. Pani młoda z panem świadkiem ruchali się na weselu i doszło do uwięzienia penisa w pochwie. Wywieźli ich przez całą salę na noszach, jedynie przykrytych kocem. Jak się później okazało ruchali się regularnie przed ślubem xD
  • Odpowiedz
@Lemon_cheese: to może żeby już nie być powtarzalnym odnośnie ruchania się w kiblach, rzygania i kradzieży wódki to uderzę w inne tony (byłem kelnerem-barmanem i "filmowcem" na weselach)

1. Wesele bez wódki i alkoholu w ogóle bo tak sobie zażyczyli państwo młodzi. Miał być ich dzień po całości, natomiast cóż, zapomnieli, że imprezę wyprawiają dla gości nie dla siebie xd Ewidentnie para młoda nie była dopasowana z ludźmi, których zaprosili. Nie
  • Odpowiedz